Ryzen 5 5500 - RX 6600 sistem önerisi

İ

Intel içinde aşırı ısınıyor diyorlar stok fanla 80-85 dereceye çıkıyormuş videolarına falan baktımda. Ekstra fan almam mı gerekir Intel alırsam. AMD alırsam gerekmez mi?

Eve dediğin gibi olur soğutucu olarak bunu alabilirsin:

Vallahi PC toplamak ne zor işmiş arkadaş :D aslında zor değil de para kazanmak zor bu sistemleri alabilmek falan. Ben karar verene kadar stoklar düşecek daha da pahalılaşacak :D vallahi karar veremedim halen. AMD sistemi almayın diyende çok Intel al diyende çok. Sapphire alma diyende çok ASUS al diyende çok... Normalde hiç anlamam bu arada en son 12 sene önce birine toplatmıştım kasamı. 2 günde araştırarak o kadar çok şey öğrendim ki anlatamam :D
Ryzen 5 5500 alınmaz. 11400F çok daha iyi bir işlemci, bizzat kullanıyorum. AMD'nin yeni piyasaya sürdüğü işlemcilerden bir 5600'ün eli yüzü düzgün.
hocam 5500 e niye alınmaz dediniz
hocam ben 5500 lü sistemi alıyorum ama anakartı iyi dimi bi sorun yok dragona kötü dediler soğutucusu mu ne yokmuş değiştirdim bende.

Son düzenleme:
Vallahi PC toplamak ne zor işmiş arkadaş :D aslında zor değil de para kazanmak zor bu sistemleri alabilmek falan. Ben karar verene kadar stoklar düşecek daha da pahalılaşacak :D vallahi karar veremedim halen. AMD sistemi almayın diyende çok Intel al diyende çok. Sapphire alma diyende çok ASUS al diyende çok... Normalde hiç anlamam bu arada en son 12 sene önce birine toplatmıştım kasamı. 2 günde araştırarak o kadar çok şey öğrendim ki anlatamam :D

Hocam 5500'e niye alınmaz dediniz

Hocam ben 5500'lü sistemi alıyorum ama anakartı iyi değil mi bir sorun yok dragona kötü dediler soğutucusu mu ne yokmuş değiştirdim bende.

Alabilirsiniz hocam anakartı idare eder.

Geri
Yukarı