Ryzen 5 5500 sistem durduk yere donuyor

Khisanth

Centipat
Daha fazla  
RAM
2X RIPJAWS DDR4 3200mhz 8gb
SSD veya HDD modeli
kingston suv400s37120g
Ekran kartı
GTX 1660 XS Ventus 6GB
Anakart
B450m S2H
İşlemci
Ryzen 5 5500
Arkadaşlar bilgisayarımda anlamadığım bir şekilde belli bir dakika geçtikten sonra gelen bir donma var. Örnek vermek gerekirse YouTube'da video izlerken bir süre sonra video oynamaya devam ediyor ama her şey yavaş yavaş donmaya başlıyor. Sekmeler arası tıklama yaptığımda sekmelere geçmiyor. Sağ üstten X'e basınca kapanıyor ama bu sefer bilgisayardaki hiçbir şey de tepki vermiyor aynı şekilde. Daha sonra bilgisayarı kapatayım diyorum bu olaylar yaşanırken bilgisayarı kapata bastıktan sonra bilgisayar bile kapanmıyor. Acaba sorun nedir yardımcı olur musunuz? Gerçekten delirmek üzereyim :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Xcalibre 500W. XCP-A500
8-9 yaşlarımdayken benim bilgisayarımda belirli bir süre sonra donup kalıyordu, kapatıyordum kapanmıyordu. Kaç kere format attırdık, bilgisayarcıya götürmüştük ama hiç bir şey çözemedi. Sebebini hiç bir zaman anlayamadım. Ama çokta eski bir bilgisayardı zaten, ondan sonraki bilgisayarımda öyle bir sorunla hiç karşılaşmadım. Muhtemelen güç kaynağı ile ilgili ama bir şey diyemem pek, işin ehli gelip yardım etse daha iyi olur.

Umarım bilgili biri yardımcı olabilir çünkü bilgisayar başından iş yapıyorum bu beni çok olumsuz etkiliyor.
8-9 yaşlarımdayken benim bilgisayarımda belirli bir süre sonra donup kalıyordu, kapatıyordum kapanmıyordu. Kaç kere format attırdık, bilgisayarcıya götürmüştük ama hiç bir şey çözemedi. Sebebini hiç bir zaman anlayamadım. Ama çokta eski bir bilgisayardı zaten, ondan sonraki bilgisayarımda öyle bir sorunla hiç karşılaşmadım. Muhtemelen güç kaynağı ile ilgili ama bir şey diyemem pek, işin ehli gelip yardım etse daha iyi olur.

yardımcı olacak yok mu arkadaşlar

Neden kimse yardım etmiyor 🥺

allah razı olsun forumda bi yardım almayan benim sanırım

Kimse yok mu ilgilenebilecek..

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı