Ryzen 5 5500 vs i3 10100F

Hocam ne yaptıysam bu kadar oluyor biliyorum bu kadar etmez ama yapacak bir şey yok bütçe konusunu düşünmessek bu sistem alınır mı?

1656601353504.png

GTX 1660 Super ve 10105f alın anakart ise ;

Hocam ne yaptıysam bu kadar oluyor biliyorum bu kadar etmez ama yapacak bir şey yok bütçe konusunu düşünmessek bu sistem alınır mı?

Eki Görüntüle 1436674
Alınmaz.

Ek: RAM'leri değiştiriyorum neredeyse 700MHz performans kaybım oluyor anakart yüzünden.

Eki Görüntüle 1436674
Almayın hocam aldığınız an sistem 9K yani 3K küsür zararınız var. İkna edin buradaki yorumları gösterin 3K ile ekipmanlarınızı alırsınız. Konuyu takibi bırakıyorum canım sıkıldı.

peki şimdi hocam :
1656601499092.png

Almayın hocam aldığınız an sistem 9K yani 3K küsür zararınız var. İkna edin buradaki yorumları gösterin 3K ile ekipmanlarınızı alırsınız. Konuyu takibi bırakıyorum canım sıkıldı.
hocam biliyorum çok dedim yapacak birşeyim yok bütçe konusunu geçelim performans nasıl olur ?

peki şimdi hocam :
Eki Görüntüle 1436676

hocam biliyorum çok dedim yapacak birşeyim yok bütçe konusunu geçelim performans nasıl olur ?
Hocam ben hazırlamaya çalışıyorum.
Size atacağım.

Ekran Alıntısı.PNG

Mümkünse böyle alın.

Anakart şu da olabilir ;

Son düzenleme:
Hocam ben hazırlamaya çalışıyorum.
Size atacağım.

Eki Görüntüle 1436680

Mümkünse böyle alın.

Anakart şu da olabilir;

Hocam galiba az önce ikna etmeyi başardım sizce ince Hesap'tan 12K'ya en iyi hazır sistem hangisi?

Bir de İncehesap güvenilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı