Ryzen 5 5500U sürücü güncellemesi ardından AMD Radeon Software silindi

• Konuyu başlatan ErenY
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 428

ErenY

Kilopat
Merhaba, 10 dakika önce sürücü güncellemesi yaptım. (İnternetten indirdim. AMD Adrenalin Edition gibi bir şey kurdu.) Bitince bilgisayarı güncelledim ve AMD Radeon Software'ın silinmiş olduğunu gördüm. Bir problem olur mu?

Bende de oluyordu ekran kartı AMD varken, tekrar yüklemek gerekiyor, o şekilde oyuna girince çalışmıyordu bende.

Windows tekrar yanlış güncellemeyi üzerine yazıyor. DDU ile yeni kurulanı tamamen silin ve AMD sitesinden tekrar indirip kurun. Problem geçecektir. Bir daha yaşamamak için AMD ile alakalı bilgisayarın güncelleme yapmadığından emin olun. Tarifeli hatı açabilir ya da Update'i direkt kapatabilirsiniz.

Bende de oluyordu ekran kartı AMD varken, tekrar yüklemek gerekiyor, o şekilde oyuna girince çalışmıyordu bende.
Windows tekrar yanlış güncellemeyi üzerine yazıyor. DDU ile yeni kurulanı tamamen silin ve AMD sitesinden tekrar indirip kurun. Problem geçecektir. Bir daha yaşamamak için AMD ile alakalı bilgisayarın güncelleme yapmadığından emin olun. Tarifeli hatı açabilir ya da Update'i direkt kapatabilirsiniz.
Teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı