Ryzen 5 5600 3070 Ti'ı 1080p'de besler mi?

batu8535

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Asus prime b450m-k ll
İşlemci: Amd ryzen 5 5500
Ekran kartı: Msi Gtx1660ti
Meslek
Öğrenci
Valorant oynasam drop vesaire yer miyim? FPS düşüşü olur mu oyunda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mevcutta aynı parçaları kullanan biri olarak deneyimlerimden aktarabileceğim tek şey.
1080P'de oynayacaksan gayet tabii besler sorun yaşatmaz, drop yemez ama gecikme yaşarsın. Ki hissedeceğini bile düşünmüyorum. 2K da oynamak istersen drop yersin. Ha bütçem bu diyorsan 5600X al ama sonradan yükseltmek zorunda kalmak istemiyorum almışken iyi olsun istiyorsan 5950X al.

Mevcutta aynı parçaları kullanan biri olarak deneyimlerimden aktarabileceğim tek şey.
1080P'de oynayacaksan gayet tabii besler sorun yaşatmaz, drop yemez ama gecikme yaşarsın. Ki hissedeceğini bile düşünmüyorum. 2K da oynamak istersen drop yersin. Ha bütçem bu diyorsan 5600X al ama sonradan yükseltmek zorunda kalmak istemiyorum almışken iyi olsun istiyorsan 5950X al.

2K da niye drop yiyor? 2K da daha az darboğaz olur?

Herşeyin tam tersini yazmışsın kardeş.

Geri
Yukarı