Ryzen 5 5600 için işlemci soğutucu önerisi

MasterAkhenaton

Decapat
Daha fazla  
RAM
16 gb
Ekran kartı
RTX 3070 Tİ
Anakart
B450Mk2
İşlemci
Ryzen 5 5600
Selam. Ryzen 5 5600 işlemciye sahibim ancak oyunlarda rahatlıkla 90-95 derece görüyor, işlemci fanı en yüksek hızda çalıştığı halde bu sıcaklıklarda oynuyorum örnek Days Gone oynarken sıcaklık hep 90 veya üstü, grafikler orta-yüksek arası oynamama rağmen böyle işlemci 90 derece iken ekran kartı 45 50 derece çalışıyor. Ben de stok soğutucunun yetersiz kaldığını düşünüyorum bana bir fan önerebilir misiniz? Bütçem 1500 TL kadar.

Selam. Ryzen 5 5600 işlemciye sahibim ancak oyunlarda rahatlıkla 90-95 derece görüyor, işlemci fanı en yüksek hızda çalıştığı halde bu sıcaklıklarda oynuyorum örnek Days Gone oynarken sıcaklık hep 90 veya üstü, grafikler orta-yüksek arası oynamama rağmen böyle işlemci 90 derece iken ekran kartı 45 50 derece çalışıyor. Ben de stok soğutucunun yetersiz kaldığını düşünüyorum bana bir fan önerebilir misiniz?

Selam. Ryzen 5 5600 işlemciye sahibim ancak oyunlarda rahatlıkla 90-95 derece görüyor, işlemci fanı en yüksek hızda çalıştığı halde bu sıcaklıklarda oynuyorum örnek Days Gone oynarken sıcaklık hep 90 veya üstü, grafikler orta-yüksek arası oynamama rağmen böyle işlemci 90 derece iken ekran kartı 45 50 derece çalışıyor. Ben de stok soğutucunun yetersiz kaldığını düşünüyorum bana bir fan önerebilir misiniz?

500 konu açıldı bunun hakkında her yerde aynı soğutucu önerildi zaten ID-Cooling SE 214XT ID-COOLING SE-214-XT RGB 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu (Random Spectrum Lighting) Fiyat

ID cooling veya buna bakabilirsiniz:

Biraz daha fazlasına bu da var:

Çok para harcamayayım derseniz bu da iş görür:

Açılan konular 2-3 yıl önceki konular olduğu için güvenemedim daha düzgün bir şeyler çıkmıştır diye tekrardan sorayım dedim. Özür dilerim.

Özür dilencek bir durum yok dostumda 3 hafta önce de açıldı 3 gün önce de sürekli bu işlemci üzerinden açılıyor yani benlik bir durum yok başka insanlar artık sinir oluyor.

Geri
Yukarı