Ryzen 5 5600 ileriye dönük mü?

Vatan gece indiriminde 21 bine falan toplayabilirsin bence. Anakart ve ssd de oynama yapılarak alınabilir.

Gungnir indirimle aynı fiyata geliyor. Ve ön çıkış desteği kullandığın anakarta uyumlu. 3.2 desteği veriyor.
Daha mı iyi onun soğutması? Bir de Cooler Master Masterbox td500 v2 varmış. Vatan'da her gece indirim oluyor mu peki?

Hocam işim var dışarı çıkacağım. Geldiğim zaman iyice inceleyip size döneceğim.

Daha mı iyi onun soğutması? Bir de Cooler Master Masterbox td500 v2 varmış. Vatan'da her gece indirim oluyor mu peki
Hocam Antec kasa aynı fiyata Msi kasa varken alınmaz. Aynı boyutlarda neredeyse ve soğutucu desteklerini sağlıyor. İkisi de üstte 240, önde 360 mm soğutucuya izin veriyor. Burada Msi kazanan taraf.

CM TD500 V2'ye gelince Msi'dan daha büyük ve üst tarafa 360mm soğutucuya izin veriyor. İşlemciyi ilerde yükseltirsen 360mm soğutucuya ihtiyacın olacağını düşünüyorum(Ryzen serisi için söylüyorum). Bu CM için güzel bir avantaj. Ekran kartı uzunluğu da 410 mm. Alınıp 10 sene kullanılabilecek bir kasa. Fiyat farkına gelirsek Msi kasa indirime girince 2250 gibi bir ücrete tekabül ediyor. CM 3000 civarında. Burada tercih size kalıyor.

Son düzenleme:
Hocam işim var dışarı çıkacağım. Geldiğim zaman iyice inceleyip size döneceğim.

Hocam Antec kasa aynı fiyata Msi kasa varken alınmaz. Aynı boyutlarda neredeyse ve soğutucu desteklerini sağlıyor. İkisi de üstte 240, önde 360 mm soğutucuya izin veriyor. Burada Msi kazanan taraf.

CM TD500 V2'ye gelince Msi'dan daha büyük ve üst tarafa 360mm soğutucuya izin veriyor. İşlemciyi ilerde yükseltirsen 360mm soğutucuya ihtiyacın olacağını düşünüyorum(Ryzen serisi için söylüyorum). Bu CM için güzel bir avantaj. Ekran kartı uzunluğu da 410 mm. Alınıp 10 sene kullanılabilecek bir kasa. Fiyat farkına gelirsek Msi kasa indirime girince 2250 gibi bir ücrete tekabül ediyor. CM 3000 civarında. Burada tercih size kalıyor.
Çok sağ olun hocam. Duruma göre bakacağım. Böyle bir video buldum, ana kartın soğutması çok iyi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı