Ryzen 5 5600 işlemci alınır mı?

Selçuk Şengül

Hectopat
Daha fazla  
Ryzen 5 5600 alacağım şu an alayim mi yoksa seçimden sonrasını mı bekliyeyim? Fiyatlar düşer mi?
En ucuz fiyatlı şu an bu.

Bence al ucuz zaten ben 20 gün önce alacaktım 3.200 lira 3.400 lira arası gıdıp geliyordu bence almalısın 2.ci elleride bak istersen sağlam bulursan 2.ci el öneririm.

Herkes aynı diyor akşama almayı düşünüyorum

Hayırlı olsun şimdiden, ülkenin durumu malûm, alacak bir şeyiniz varsa çok bekletmemek en iyisi. Bu ülkede kolay kolay bir şeyin fiyatı düşmez, düşme ihtimali olsa bile 2.500'den aşağı görmesi imkansız. Yani üzüleceğiniz bir şey olmayacak.

Hayırlı olsun şimdiden, ülkenin durumu malûm, alacak bir şeyiniz varsa çok bekletmemek en iyisi. Bu ülkede kolay kolay bir şeyin fiyatı düşmez, düşme ihtimali olsa bile 2.500'den aşağı görmesi imkansız. Yani üzüleceğiniz bir şey olmayacak.
mantıklı dediğiniz hayırlısıyla bi akşam olsun işten çıkmayı dört gözle bekliyorum senelerdir bu anı bekliyorum

Ben de salı günü 3150 TL'ye almıştım. ryzen 5 1600'den geçtim ve bilgisayarın hızlandığını gerçekten hissettim. En basitinden google earth açılırken ryzen 5 1600 donardı ancak ryzen 5 5600 direkt açıyor. Şuana kadar da herhangi bir şekilde donmayla karşılaşmadım. uygun fiyatlı ve fiyatların birkaç aya fırlayacağını düşünüyorum. almanızı tavsiye ederim.

Ben de salı günü 3150 TL'ye almıştım. ryzen 5 1600'den geçtim ve bilgisayarın hızlandığını gerçekten hissettim. En basitinden google earth açılırken ryzen 5 1600 donardı ancak ryzen 5 5600 direkt açıyor. Şuana kadar da herhangi bir şekilde donmayla karşılaşmadım. uygun fiyatlı ve fiyatların birkaç aya fırlayacağını düşünüyorum. almanızı tavsiye ederim.
kesinlikle hocam akşama kesin alıcam

Fiyatların düşme ihtimali bile yok şu ekonomik konjoktürde.
fiyat daha bugun 2975 di yine bugun 3045 oldu

Yeni konular

Geri
Yukarı