Elektronik Ryzen 5 5600 İşlemci

Şaka gibi ya, 3 kere sipariş verdim. Hepsinde de reddetti Amazon. Tabi müşteri hizmetleri de çalışmıyor bu saatte, destek alamadım. İlk defa böyle olumsuz bir şey yaşadım Amazon ile. Yarın iletişime geçeceğim bakalım neymiş bahaneleri.
Hızlı teslimat seçmelisin kargoda. Normal kargo ile iptal edilir.

Hayır yanlış bilgi veriyorsunuz amazon yurtdışı ürünlerine 1 ay garanti süresi vermekte bu süreç içerisinde değişim yapılmıyor sadece para iadesi yapılıyor.Arızalı ürünler direk iade yani yurtdısına geri gönderiliyor.
İlk 1 ay iade hakkı bulunmakta. Bundan sonrası için de para iadesi veya Türkiye'deki servislerde onarım hakkımızın olduğunu 2 farklı müşteri hizmetleri temsilcisinden teyit ettim. Hepsi farklı şeyler söylüyor ancak ürünün arkasındalar en kötü iade edebiliyoruz.

Ürün 2682 TL, bu nedenle 4000 TL'yi bulmaz.
Ürüne eklenen vergilerle beraber 150€'dan fazla tutuyor ürün. Kargo ücreti, gümrük vergilerini dahil ettiğinizde 150€'dan fazla çıkarsa gümrükte kalite kontrol vs.'den geçiyor. Yani gelmeme ihtimali var. En basit örneği Nike'tan bir şey alırken Türk İthalat Mevzuatı diye uyarı çıkıyor ve ürün 150€'dan fazlaysa sistem almamanızı tavsiye ediyor çünkü teslimat garantisi yok.

@DuckEag yanlışınız var. Ben de aynı fiyata aldım. O fiyatın içine gümrük ücreti dahil. Normalde 2600₺ küsur işlemci.

Ekran görüntüsü 2022-09-09 134123.png

Anlıyorum ama oradaki ithalat ücreti depozitosu tahmini oluyor. Yani ekstra bir şey çıkarsa sizi arıyor kargo şirketi.

Yeni konular

Geri
Yukarı