Ryzen 5 5600 - RX 6800 sistem darboğaz yapar mı?

Bende düz RX6800 var ama XT de alabilirsin sorun olmaz.

Hocam nasıl darboğaz yemiyorsunuz? 1080p monitöde ben çok kötü yiyiyordum halada öyle. Drop darboğazından zar-zor ayarları yukarı çekerek kurtuldum. Ama arada kasma olan darboğazlardan kurtulmak imkansız gibi 2K monitör ya da işlemci değiştirmek şart gibi.

Ryzen 5 5600 Rx6800 var hocam starfield, cyberpunk 2077, cs, valo, forza gibi oyunlar oynuyorum fps açısından bir sıkıntı yaşamadım oynadığım oyunlarla da alakalı olabilir bilmiyorum. Sistemi almadan önce konu açmıştım darboğaz olur ama yüzdesel olarak çok az olur hissettirmez demişlerdi öyle de oldu bir yıldır kullanıyorum sistemi

Hocam konuyu hortlatıyor olacağım ama ayni sistemden bende aldım, memnun musunuz?

Hocam marka olarak hangisini önerirsiniz acaba?
Ben Id-Coolıng SE-226-XT Black Extreme kullanıyorum aldığımda indirimdeydi birde belki işlemci yükseltirim diye büyük aldım ama siz id cooling'in uygun fiyatlılarından alabilirsiniz işinizi çokça görür.

Attığıma baktınız mı hocam AMD'yi kötülemek gibi olmasın ama 2 gün sonra AMD yazılım hatası vs. diye konu açmayın

6800 gibi daha yeni sayılabilecek ekran kartında hala yazılım hatası oluyor mu? 5000'lerden sonra çözülmedi mi yoksa hala 6800 de hata devam ediyor mu?

6800 gibi daha yeni sayılabilecek ekran kartında hala yazılım hatası oluyor mu? 5000'lerden sonra çözülmedi mi yoksa hala 6800 de hata devam ediyor mu?
aldığım sistemi hala aktif olarak kullanıyorum siyah ekran vs sorunu yaşamadım sorunsuz kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…