Ryzen 5 5600 - RX7700 XT 12 GB hazır sistem alınır mı?

RX 7700XT'yi ne kadar sevsem de bu fiyata DDR4 sistem alınmaz.

Hocam 8gb vram istemiyorum.

Alınmaz. Bütçe soyleyin, biz bakalım.
Bütçe taş çatlasın 30k

1080P oyunculuk için 8 GB VRAM gayet yeterli. Ha diyorsanız ki ben yapay zeka üstüne kullanacağım o zaman zaten AMD almanızın anlamı yok.
Yok hocam yetmiyor misal tlou part 1 ultra çekemiyorum 8gb vram ile. Bunun devam oyunu gelcek o zaman hiç yetmeyecek mesela.

İşlemci soğutucusu hariç hiç fena bir sistem değil.
Onun için ne önerirsiniz?

Yok hocam yetmiyor misal tlou part 1 ultra çekemiyorum 8gb vram ile. Bunun devam oyunu gelcek o zaman hiç yetmeyecek mesela.

Onun için ne önerirsiniz?
TLOU part 1, son 2 yılın en rezalet çıkışını yaptığı için olmasın ? Bu karttan kaynaklı değil oyundan kaynaklı ki o oyunda 4090 kartlar bile sıkıntı yaşamıştı. VRAM'ın önemli olmadığını attığım videoya bakarak görebilirsin. Yok illa ben yapılan onlarca teste, bilgisayar dünyasındaki bilirkişilerin fikirlerini önemsemiyorum diyorsanız bütçenizi 33-35k'ya çıkarmadan ideal bir sistem(DDR5+yüksek VRAM'li bir ekran kartı) zor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

TLOU part 1, son 2 yılın en rezalet çıkışını yaptığı için olmasın ? Bu karttan kaynaklı değil oyundan kaynaklı ki o oyunda 4090 kartlar bile sıkıntı yaşamıştı. VRAM'ın önemli olmadığını attığım videoya bakarak görebilirsin. Yok illa ben yapılan onlarca teste, bilgisayar dünyasındaki bilirkişilerin fikirlerini önemsemiyorum diyorsanız bütçenizi 33-35k'ya çıkarmadan ideal bir sistem(DDR5+yüksek VRAM'li bir ekran kartı) zor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bu videoyu izleyip karar verdim zaten vram yetmediği için fps drop yiyor oyun %1 değeri bayağı düşük oluyor öbürüne göre çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı