Ryzen 5 5600 ve i5 12400F için linkteki soğutmalar yeter mi?

bercinturk

Femtopat
Daha fazla  
Ryzen 5 5600 ve i5 12400F için 2 adet aşağıda belirttiğim sıvı soğutmayı alacağım. Sizce ikisi içinde yeterli olur mu? Fan devir sesinden bıktım artık.

O sıvı soğutma alınmaz. Kule tipi soğutucu alın. Sıvı şart ise bunu öneririm.

Böyle bir kule tipi ikisi içinde yeterde artar.

Ryzen 5 5600 ve i5 12400F için 2 adet aşağıda belirttiğim sıvı soğutmayı alacağım. Sizce ikisi içinde yeterli olur mu? Fan devir sesinden bıktım artık.

ID-Cooling SE214 XT kullanıyorum R5 5600 icin gayet memnunum. 60 dereceyi gectigini gormedim.

ID-Cooling SE214 XT kullanıyorum R5 5600 icin gayet memnunum. 60 dereceyi gectigini gormedim.
stokla boşta 35-38 derece. ama oyunlarda özellikle cs2 de 70 i görüyor ama yükte çok ses çıkartıyor bıktım fan sesinden yemin ederim sessiz bir model olsa pahalı bile olsa alırım. 180mm e kadar sığabiliyor kasaya.

Stokla boşta 35-38 derece. ama oyunlarda özellikle cs2 de 70 i görüyor ama yükte çok ses çıkartıyor bıktım fan sesinden yemin ederim sessiz bir model olsa pahalı bile olsa alırım. 180mm e kadar sığabiliyor kasaya.

Benim işlemci de TLO1 gibi oyunlarda 75 üzerine fırlıyordu şu soğutucuyu sipariş verdim. Yarın gelecek heralde. Hem Youtube incelemeleri, hem kullanıcı yorumları 10/10. Sessizlik ve soğutmada herkes övüyor. Sen de almak istersen bak derim.

Benim işlemci de TLO1 gibi oyunlarda 75 üzerine fırlıyordu şu soğutucuyu sipariş verdim. Yarın gelecek heralde. Hem Youtube incelemeleri, hem kullanıcı yorumları 10/10. Sessizlik ve soğutmada herkes övüyor. Sen de almak istersen bak derim.

bende ona bakıyordum. içinden çıkan braket vs ne var diye.

teşekkürler.

Rica ederim. 7 bakır boru olması bayağı iyi bu modelin doğrudan soğutmaya ve fan sesinin düşmesine yarıyor. Sıvı soğutmalarda da pompa ve fan sesi olmayanı bulmak zor. Fiyat ve dayanıklılık avantajı da hava soğutmaların elinde. Ben şans verdim bakalım dedikleri kadar iyi mi.

Geri
Yukarı