Elektronik Ryzen 5 5600 ve RTX 4060 Ti sistem 22.000 TL

Ben şahsen sizin oynadığınız oyunları oynamadığım ve de anakart-CPU'yu daha uzun vadeli düşündüğüm için tercihim değişir.

DDR5 sisteme çıkıp uzun vadeli bir anakart ile değişim imkanı en kolay olan ekran kartından kısmayı tercih ederim. Hatta eski ekran kartımı saklar, ekran kartsız ama çok daha uzun vadeli bir yapıya değişmek daha mantıklı gelir.

Herkesin maddi durumu ve bakış açısı doğal olarak değişken.

22K'ya DDR5 sistem bos olur.

@408157 merhaba rahatsız ediyorum, sistemdeki kasa değişmiş ve birine önereceğim sistemi. Hangi kasa + PSU özelleştirmesini alsın?

@408157 merhaba rahatsız ediyorum, sistemdeki kasa değişmiş ve birine önereceğim sistemi. Hangi kasa + PSU özelleştirmesini alsın?

Sistem peynir ekmek gibi satınca stok kalmadı sanırım kasanın.

Lian Li LANCOOL II.

Cooler Master Elite nex ya da Thermaltake modeli yeterli olur diye düşünüyorum.

Sistem peynir ekmek gibi satınca stok kalmadı sanırım kasanın.

Lian Li LANCOOL II.

Cooler Master Elite nex ya da Thermaltake modeli yeterli olur diye düşünüyorum.

Dediklerinizle birlikte B550M + 32 GB RAM özelleştirmelerini de yapınca 26882₺ oluyor. Bu fiyata değer mi? Hero-5a gibi başka hazır sistemi özelleştirmek daha mı mantıklı?

Dediklerinizle birlikte B550M + 32 GB RAM özelleştirmelerini de yapınca 26882₺ oluyor. Bu fiyata değer mi? Hero-5a gibi başka hazır sistemi özelleştirmek daha mı mantıklı?

RTX 4060 Ti 16 GB sistem olsa 26K'ya degmezdi. Ama belki yine 4060 Ti 8 GB olarak toplamayla daha iyi olabilir, yine de cok bir şey degismez.

27K'ya ya da 28K'ya RTX4060 Ti 16 GB sjstem bakabilirsin. 30k 4070 var.

İndirim bitti, ekledikleri fiyata göre alınmaz yapıyor artık.

1694098950890.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı