Ryzen 5 5600G APU sistem almak mantıklı mı?

Bütçe
0-10000
Büyük oyunlarda falan 30 FPS versin yeter kafasında bir sistem istiyorum oyun testlerine baktım 5600G APU gayet yeterli gibi görünüyor almak mantıklı mı?

Bütceniz nedir hocam belki daha iyisini buluruz.

Bütceniz nedir hocam belki daha iyisini buluruz.

Hocam kusura bakmayın bayağı bir geçmiş mesajınızın üzerinden ama, pek bir bütçem yok APU sistem çok gömülüyor ama ben oyun testlerine falan baktım bayağı iyiydi yani beklentimi karşılıyor. Yeni nesil oyunlarda 30-60 FPS yani akıcı oynatsın bana yeter olabilecek en ucuz sistemi arıyorum.

Hocam kusura bakmayın bayağı bir geçmiş mesajınızın üzerinden ama, pek bir bütçem yok APU sistem çok gömülüyor ama ben oyun testlerine falan baktım bayağı iyiydi yani beklentimi karşılıyor. Yeni nesil oyunlarda 30-60 FPS yani akıcı oynatsın bana yeter olabilecek en ucuz sistemi arıyorum.

Pek yok derken net bir cevap verseniz 3 k da az bütçe 7 k da ama fark var.

Hocam tam olarak istediğim türden diyebilirim.

Pek yok derken net bir cevap verseniz 3 k da az bütçe 7 k da ama fark var.

Hocam işte söylediğim gibi, dediğim şartları karşılayan en ucuz sistemi arıyorum, 10bin TL altı olsa iyi olur diyeceğim ama biraz komik bir rakam olduğunu biliyorum.

Geri
Yukarı