Ryzen 5 5600G RTX 3060 ile sorunsuz çalışır mı?

Videoyu izlemeden önce cevap vermek istedim. 3060ı seçtiğimde 295TL'lik ekstra ödeme istediler bana da makul geldi yükselttim. Oynadığım oyunlar CS:GO LoL ve Valorant. Eski sistemim de gayet yeterliydi aslında ama değiştirdim işte.

Videoyu izlemeden önce cevap vermek istedim. 3060ı seçtiğimde 295TL'lik ekstra ödeme istediler bana da makul geldi yükselttim. Oynadığım oyunlar CS:GO LoL ve Valorant. Eski sistemim de gayet yeterliydi aslında ama değiştirdim işte.
O zaman tabii ki hem ekonomik hem makul. Ben 1-2k fazladan ödediniz diye düşündüm. O zaman hayırlı olsun.

O zaman tabii ki hem ekonomik hem makul. Ben 1-2k fazladan ödediniz diye düşündüm. O zaman hayırlı olsun.
teşekkür ederim dostum. almış olduğum 3060 palit marka. galiba markadan kaynaklı aradaki fiyat farkının az olması. gerçi onu da araştırınca öven insan sayısı gayet fazla

Bende 3060/6600 XT ile low ayarlarda 3090'ın ultra ayarlarda aldığı FPS alıyorum. Şimdi bu kartlar aynı kulvarda mı? Güldürüyorsunuz ya.

1. Ultra ve low arasındaki fark ve Ultra ve high arasındaki farkı bir düşün.
2. Ben "yaklaşan" diyorum. Mesela aynı ayarlarda bile oynasan RTX 3060'a yakın. Ultra ve high arasında acayip bir fark yok yani. Ben zaten orda "ultra takıntılıysan orasını bilemem" demişim. Ben düzgünce anlatmaya çalışıyorum dediğiniz saçmalığa bakın. 3090 ve 3060 arasındaki fiyat farkına bakın birde 3060 ve 2060.
teşekkür ederim dostum. almış olduğum 3060 palit marka. galiba markadan kaynaklı aradaki fiyat farkının az olması. gerçi onu da araştırınca öven insan sayısı gayet fazla
Bende palit satın aldım. Bu 3060 arızalı geldi. Umarım memnun kalırım.

1. Ultra ve low arasındaki fark ve Ultra ve high arasındaki farkı bir düşün.
2. Ben "yaklaşan" diyorum. Mesela aynı ayarlarda bile oynasan RTX 3060'a yakın. Ultra ve high arasında acayip bir fark yok yani. Ben zaten orda "ultra takıntılıysan orasını bilemem" demişim. Ben düzgünce anlatmaya çalışıyorum dediğiniz saçmalığa bakın. 3090 ve 3060 arasındaki fiyat farkına bakın birde 3060 ve 2060.

Bende palit satın aldım. Bu 3060 arızalı geldi. Umarım memnun kalırım.
aldığınız palit 3060 arızalı mı geldi 😔😔

Hayır, phoenix almıştım. Asus zaten karalistemdeydi, son kez şans verdim onuda kaybetti. Palit kesinlikle asustan daha iyi bana göre.
işte benim de seçtiğim 2060 msi idi. Asus verelim dediler baktım fiyatta uyuşmuyor geri ödeme de yapamayız dediler palit 3060 seçtim ya aldık işte umarım işlemciyle kart uyumludur sıkıntı yaratmaz

Yeni konular

Geri
Yukarı