Ryzen 5 5600G RTX 3060 sistem darboğaz oluyor

Bu arada HDD'de sorun olabilir sonuçta Starfield SSD ile düzgün çalışan bir oyun. Ayrıca SSD ile HDD arasında büyük bir performans farkı oluyor.
Evet tabii ki ciddi bir fark var. HDD'yi aldığımda tamamen kontrol ettim ne kadar saat çalıştığına kadar kontrol edebiliyorsunuz bildiğiniz gibi. Tamamen sıfır ve temiz bir ürün. Önbellek alanı da gayette iyi. Tüm programlarımı ve oyunlarımı o HDD'ye kurdum sadece o 2 oyunda sorun yaşıyorum ama dediğinizi deneyebilirim. Bir M2 yuvam boş oraya bir SSD alıp deneyeceğim bu akşam.

Evet tabii ki ciddi bir fark var. HDD'yi aldığımda tamamen kontrol ettim ne kadar saat çalıştığına kadar kontrol edebiliyorsunuz bildiğiniz gibi. Tamamen sıfır ve temiz bir ürün. Önbellek alanı da gayette iyi. Tüm programlarımı ve oyunlarımı o HDD'ye kurdum sadece o 2 oyunda sorun yaşıyorum ama dediğinizi deneyebilirim. Bir M2 yuvam boş oraya bir SSD alıp deneyeceğim bu akşam.
Merhabalar, SSD ye taşıdım oyunu 1.5 2 saat kadar oynuyorum hala bir donma kasma olmadı. Aynı şeyi Ghostrunner'da deneyeceğim büyük ihtimalle onda da sorun çıkmayacaktır. Konu kilitlensin lütfen.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı