Ryzen 5 5600h vs. i7 10300

İş görmenin ötesinde bir ürün. Fiyatına göre performansı, ekranı ve kasası iyi bir ürün. Tavsiye ederim kesinlikle. 5800H ile 11800h hemen hemen denk işlemcilerdir.

Bunun hakkında ne düşünüyorsun peki. Bunu alma olasılığım da var almışken üniversitede de işimi görecek bir şey almak istiyorum.

Monster PC'lerde ekranlarında sorun var diye duymuştum birkaç yerden o yüzden pek sıcak bakamıyorum Monster laptoplara.

Etrafımda 6-7 kişi kullanıyor kimse böyle bir şikayet etmedi sadece 1 tanesi aldığında kutudan çıkardığında bir SSD problemi vardı onu da götürdü direk cihazın değişimini yaptılar bence bir bak derim kötü değil.

Önlenebileceğin bir model var mı peki.

Bu modellere bakabilirsin.

Bu modellere bakabilirsin.
Bunlarda 3050 Ti var fakat 3060 ile arasındaki var çok olurmu ya da oyunlarda kaç fps farkeder

Bu paralara harici ekran kartlı Monster vs gibi markalarada bakabilirsin bence.

Bu paraya 3060'lı Monster yok. 20K altında 3060'lı Lenovo, Acer ve Casper var sadece.

Bunlarda 3050 Ti var fakat 3060 ile arasındaki var çok olurmu ya da oyunlarda kaç fps farkeder

Abra serilerinden uzak durun genel kalite anlamında iyi değiller. Sorun çıkarma ihtimalleri de yüksek. 3060 ile 3050 Ti arasında çok fark var. Bu fiyat bandında alabileceğiniz en iyi ürün atmış olduğunuz Lenovo Ideapad 3.

Geri
Yukarı