Ryzen 5 5600X, ASUS H81M-K ile uyumlu çalışır mı?

rootsh

Kilopat
Soru başlıkta belirtildiği gibidir. Ekstradan anakart masrafına girmek istemiyorum, ilgili anakartta çalışır mı? Ve ayrıca sadece Valorant oynamak için alacağım, sıvı soğutma yapsak ortalama kaç FPS fark olur oyunda? Eğer çok değilse onun da masrafına girmeyeceğim.

Soru başlıkta belirtildiği gibidir. Ekstradan anakart masrafına girmek istemiyorum, ilgili anakartta çalışır mı? Ve ayrıca sadece Valorant oynamak için alacağım, sıvı soğutma yapsak ortalama kaç FPS fark olur oyunda? Eğer çok değilse onun da masrafına girmeyeceğim.

Anakart değişmen lazım ve sıvı soğutma abartı olur iyi bir hava soğutucu yeterli SE-224 XT yeterli diye düşünüyorum

@KuoNN @124629 @EgeSR @Araseksi

Benim ekran kartım Asus GTX 750 Ti, sadece Valorant oynamak için bu işlemciyi alacağım. Acaba Msi b450 tarzı giriş seviyesi bir anakart alsam ortalama kaç FPS alırım Valorant'ta en düşük ayarlarda? Benim için ne kadar FPS çoksa o kadar iyi, monitörüm 360hz.

Peki 8 GB Ram yeterli mi? 16gb'a çıkartsam işlemcinin performansı artar mı? Öyle 10-15 FPS artacaksa gerek yok de 100-200lerden bahsediyosak alayım.
Elindeki rami kullanamazsın zaten, ddr3 olmalı elindeki, sana ddr4 lazım. Çift kanal 8x2 ram alman gerekiyor doğru düzgün bir performans almak için.

Yeni konular

Geri
Yukarı