Ryzen 5 5600X için 500 TL soğutucu önerisi

Aklımdaydı bu ürün ama yine tercihimi sıvıdan yana kullandım.

Bu da kötü diye hatırlıyorum. Neyse sana göre iyidir...

Çok komiksin. Ben ve Intel fan boyu Şu anda da bana AMD fanboyu diyorlar acaba ben neyim. 😀 Gerçekten çok garip bir beyin işleyişin var. Sıvı soğutucu kullandım diyorum bana hala kullanmadın. Hayır kullansak ne olur kullanmasak ne olur? Neyse senin ile bu konuda tartışmayacağım.

Bence her forumda tartışmaya yer arayan bir arkadaşsın. 10700F işlemcinin avukatlığını yaptığını dün gibi hatırlıyorum. O gün Hitman resmi vardı profilde. Dediğim gibi polemik işine geliyor.

Bence her forumda tartışmaya yer arayan bir arkadaşsın. 10700F işlemcinin avukatlığını yaptığını dün gibi hatırlıyorum. O gün Hitman resmi vardı profilde. Dediğim gibi polemik işine geliyor.

Evet polemik işime geliyor kavga etmeyi seviyorum. 10700F baş avukatayım var mı bir sıkıntı?

🤣

Yorumlarınız için teşekkürler sanırım Arctic Freezer 34 e-Sports Duo bu bütçede en iyi ve alınabilir gibi duruyor. Sıvı soğutucu bence güzel ama benim şahsi fikrim 120 yerine 240 olmalı bu da 500 TL bütçe de zor.

Yorumlarınız için teşekkürler sanırım Arctic Freezer 34 e-Sports Duo bu bütçede en iyi ve alınabilir gibi duruyor. Sıvı soğutucu bence güzel ama benim şahsi fikrim 120 yerine 240 olmalı bu da 500 TL bütçe de zor.

Biraz eski bir soğutucu ama iyidir.

120mm, sıvı soğutmaların en büyük avantajı olan hızlı tepkimeyi verecek güçte değil tek fanından ötürü bu nedenle aynı skaladaki hava soğutmaların bakır boruları ve gövdesi ısıyı daha iyi emerek işlemciden uzaklaştırıyor. Kasanda yeterli alan varsa tabii ki 120mm gereksiz olur. 500 TL'lik 240mm sıvı soğutmaların da çoğu çöptür.

Artcic Duo ile SE-224-XT aralarındaki farka gelirsek fanlar olarak Arctic, soğutma bloğu açısından 224-XT daha kaliteli. Arctic soğutma blokları işlemciyi tam kapatmıyor bu büyük eksi puan. Ben Arctic P12 fan alıp 224-XT'ye taktım 10/10 oldu. Sana da tavsiye ederim hatta sen P120 tak RPM hızı daha yüksektir P12'den.

Yeni konular

Geri
Yukarı