Ryzen 5 5600X için soğutucu önerisi

programmerr

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hepinize iyi sosyaller.
1.000 - 2.000 TL civarında, güzel bir soğutucu önerisi istiyorum. Baldurs gaye 3 oyununda işlemcim 90 dereceleri kadar görüyor stok fan ile.
İşlemci: Ryzen 5 5600X.
Anakart: ASUS Prime A520M-A
Kasa: XPG valor Air.
Işıklı mışıklı bir şeyler önerirseniz çok iyi olur. Ne tarz soğutucu kullanmalıyım? Hava mı sıvı mı? Bir de attığım soğutuculardan hangisini önerirsiniz? Hepinize teşekkür ediyorum.

ID-Cooling SE214XT.
Dark flash twister DX120.

Öneriler için teşekkür ediyorum ama bunlar bir tık büyük gibi geldi gözüme.Tek fanlı olarak öneriniz var mı ? Kasanın içinde çok yer kaplamasın.

Bu işlemci için sıvı soğutucuyla uğraşmaya gerek yok.

Ben aynı işlemciyle ID-Cooling SE-224-XT kullanıyorum ve gayet de memnunum.
Bu markayı gördüm ama daha önce hiç duymadığım için tereddüt ettim.Oyun oynarken sıcaklıklarınız kaç derece oluyor acaba ?

Öneriler için teşekkür ediyorum ama bunlar bir tık büyük gibi geldi gözüme. Tek fanlı olarak öneriniz var mı? Kasanın içinde çok yer kaplamasın.

Bu markayı gördüm ama daha önce hiç duymadığım için tereddüt ettim. Oyun oynarken sıcaklıklarınız kaç derece oluyor acaba?

Aynı modellerin tek fanlılarını alabilirsin onlar da mevcut

Öneriler için teşekkür ediyorum ama bunlar bir tık büyük gibi geldi gözüme.Tek fanlı olarak öneriniz var mı ? Kasanın içinde çok yer kaplamasın.

Bu markayı gördüm ama daha önce hiç duymadığım için tereddüt ettim.Oyun oynarken sıcaklıklarınız kaç derece oluyor acaba ?
Doğru takıldığında 64-69 arasında tutuyor.

Bu yeterli. İleriye dönük istersen:

Pekala hocam şunu düşünüyorum.Sıvı soğutucu için gereksiz dendi ama bunlara bu paraları verdikten sonra , darkflash ve izoly diye iki markanın 1.500 - 1.700 TL civarına sıvı soğutucularını gördüm.Daha mantıklı olmaz mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı