Ryzen 5 5600X için Stok Soğutucu Yeterli mi?

İşlemci KUTU HALİNDE geliyorsa içinde soğutucu ile geliyor sıkıntı yapma ve bence önce işlemci gelsin bir bak kötü bir soğutucu gelirse sonradan sıvı soğutucu al yani o gelene kadar stok soğutucu idare eder seni darlanma

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda 5600X, stok soğutucu ile kullanılıyor.

Odam sıcak değil, camlar sürekli açık oluyor. Kasanın hava sirkülasyonunda sorun olsa ekran kartım da ısınırdı. Sadece oyun oynayan birisiyim ben, genelde %50 civarı kullanımda oluyor. Deepcool Gammax L120 V2 soğutucu kullanıyorum, sıcaklık dediğim gibi 80 dereceyi görüyor. Zaten bu akşam Silverstone PF240 alacağım.

Anladım, 120mm yeterli gelmiyordur belki de. Ben de pazartesi kısa zamanda almayı düşünüyorum .Kullandıktan sonra sıcaklık değerlerinizi ve yorumlarınızı paylaşırsanız harika olur.

Şahsen 240MM sıvı soğutma ile kullanıyorum, gayet rahat soğutuyor. Render yaparken 60-65 derece, oyunlarda 40-50 derece alıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…