Ryzen 5 5600X işlemci soğutucusu önerisi

Pablito16

Zeptopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Geçen günlerde Ryzen 5 5600X işlemci aldım. Genellikle FPS tarzı oyunlar oynuyorum işlemci sıcaklığı 75-80 dereceleri buluyor ve bir süre sonra PC kendi kendine kapanıyor. Uygun fiyatlı güzel performans alabileceğim bir işlemci soğutucusu önerebilir misiniz? Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkürler.

ID Cooling'in SE-224-XT, SE-224-XT ARGB V2 veya SE-234 modellerinden birini tercih edebilirsin, her üçü de fiyatının en iyisidir, 5600X'i buz gibi yapacaktır.
Hemen bakıyorum cevabınız için teşekkürler.
Herkese tavsiyeleri için teşekkür ederim. Yakınlarımda bi avmde Cooler Master Hyper 212 Spectrum vardı onu almayı tercih ettim. İlk değerlendirmelerime göre Cpu normalde 45 derecelerde yük altında ise maksimum 62 dereceyi gördü. Uzun vadede yine bilgilendirme yaparım iyi forumlar :)

Son düzenleme:
Herkese merhabalar. Geçen günlerde Ryzen 5 5600X işlemci aldım. Genellikle FPS tarzı oyunlar oynuyorum işlemci sıcaklığı 75-80 dereceleri buluyor ve bir süre sonra PC kendi kendine kapanıyor. Uygun fiyatlı güzel performans alabileceğim bir işlemci soğutucusu önerebilir misiniz? Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkürler.
bu işlemci ne yapsan bos sadece voltaj dusurursen ınıyor baska ınmez sıvı sogutma var bende yınede 5 derece oynadı

Yeni konular

Geri
Yukarı