Ryzen 5 5600X - RX6750 XT sistem nasıldır?

Senin attıgın kasa 30k 8 GB RAM var işlemcisi iyi desek RX5600e denk işlemci ekran kartı zaten cok fazla konusmaya gerek yok

7500F 5600 denk falan değil. Boş konuşma bana 8 GB VRAM 1080p için yeterli bir şey bildiğin yok boş boş okuduğun şeyleri övüyorsun. Git bak bakayım 7500F neye denkmiş. Ne alıyorsan al kazıklanan sensin.

7500F 5600 denk falan değil. Boş konuşma bana 8 GB VRAM 1080p için yeterli bir şey bildiğin yok boş boş okuduğun şeyleri övüyorsun. Git bak bakayım 7500F neye denkmiş. Ne alıyorsan al kazıklanan sensin.
7500f demiyorum zaten12400f diyorum ama 16gb rami olan bi kartla 8gb rami olan bi kartı bir tutmak bana saçma geliyor sadece

7500F demiyorum zatEN12400F diyorum ama 16 GB RAM'i olan bir kartla 8 GB RAM'i olan bir kartı bir tutmak bana saçma geliyor sadece.

Aralarında FPS olarak fark yok zaten ondan bahsediyorum güzel kardeşim. 1080p oyunculuk için para tuzağı o kart.

Ne alıyorsan al öneri yapsak da yararlanamıyoruz yahu.

Sizin attıgınız kasa bütçemi aşıyor ama biraz.

Aslına bakarsak tüm sistem aşmıyor ama mouse markasını hiç duymadım daha.

Aşmıyor. Hesaplayıp attım 42K TL geçmiyor Amazon'daki ürünleri Amazon Prime üyeliği ile alacaksın. Kargo parası çıkar yoksa onlara.

Sizin attıgınız kasa bütçemi aşıyor ama biraz

Aslına bakarsak tüm sistem aşmıyor ama mouse markasını hiç duymadım daha

Çok güzel bir modeldir. Siz duymadınız diye duyulmamış olmuyor. O mouse üzmez sizi bayağı güzel bir model.

Yeni konular

Geri
Yukarı