Ryzen 5 5600X - RX6750 XT sistem nasıldır?

Sistem gereksinimleri belirli olmadı ama çok rahat açar zaten bu bilgisayar açamazsa hangi bilgisayar açacak.

Hocam arkadaşın önceki attığı ekipmanlar ve bu kasanın senin attıgın SSD'i ve RAM ile beraber

1711483463068.png

Lira oluyor 5000 lirasını ben karşılıyıcam ailemde geri kalanını karşılayacak bu sayede karşılayabilirim rahat bir şekilde teşekkürler yardımlarınız için

Dosya Ekleri

• 1711483417124.png
    1711483417124.png
    2,3 KB · Görüntüleme: 4
Hocam arkadaşın önceki attığı ekipmanlar ve bu kasanın senin attıgın SSD'i ve RAM ile beraber

Eki Görüntüle 2151522

Lira oluyor 5000 lirasını ben karşılıyıcam ailemde geri kalanını karşılayacak bu sayede karşılayabilirim rahat bir şekilde teşekkürler yardımlarınız için

Hayırlı olsun o zaman iyi fiyat. Soğutucu dahil değil ise 1-2 ay sonra alın. Benim ilk attığım ekipmanlardan Amazon üzerindeki her şeyi Amazon Prime üyeliği ile sipariş edin.

Hayırlı olsun o zaman iyi fiyat. Soğutucu dahil değil ise 1-2 ay sonra alın. Benim ilk attığım ekipmanlardan Amazon üzerindeki her şeyi Amazon Prime üyeliği ile sipariş edin.
hocam ilk attıgın sogutucuyla beraber bu fiyat ucuz geldi,kaç yıl gider sizce bu kasa ve sistem ?

cyperpunk 2077 rt açıkken 60 fps oynatıyor

Geri
Yukarı