Ryzen 5 5600X sisteme ekran kartı tavsiyesi

Bütçe
10.000TL
Galax markası hakkındaki düşünceleriniz neler, alınır mı?

Estağfurullah, ne demek.

İyi bir marka lakin o kart stokta yok.

VRAM'den ötürü 3060 Ti ve 3070 alınmaması taraftarıyım fakat illa Nvidia olsun diyorsanız ikinci el 3080 bakabilirsin.

AMD tarafında 3070 fiyatına 6800 bulursun. Bulamazsan da 6700 XT bunlardan daha iyi bir seçenek.
Aynısını yazacaktım lakin arkadaş 2. El istemiyor.
Ek olarak bu bütçede kesinlikle sıfır kart alınmaz.

Katılıyorum. 6800'de stok sorunu çekiyor, 10K bütçede 6700 XT de az gelebilir.

GDDR6X 3060 Ti alırsanız performansınız 3070'e yakın olur
Ve RX6800 bunların hepsini tokatlar
Galax ilgimi çekti ama satıcının puanı yok, başka bir mağazadan atma imkanınız var mı?
VRAM'den ötürü 3060 Ti ve 3070 alınmaması taraftarıyım fakat illa Nvidia olsun diyorsanız ikinci el 3080 bakabilirsin.

AMD tarafında 3070 fiyatına 6800 bulursun. Bulamazsan da 6700 XT bunlardan daha iyi bir seçenek.
VRAM ile alakalı bir problem yaşar mıyım?
Yeni nesil oyunları oynamak istiyorum, 2K bir monitör alacağım için 3060Ti veya türevi bir kart almak istiyorum.

Tercihime saygı duyduğunuz için çok teşekkür ederim, sarı site ve türevleri dolandırıcı kaynıyor. Onlarla uğraşmaktan hiç bahsaetmiyorum bile...

Galax ilgimi çekti ama satıcının puanı yok, başka bir mağazadan atma imkanınız var mı?

Yeni nesil oyunları oynamak istiyorum, 2K bir monitör alacağım için 3060Ti veya türevi bir kart almak istiyorum.
RE4 demosunda 1080P Ray Tracing açık bir şekilde 11 GB VRAM görüyoruz. Hogwarts'da 10 GB görüyoruz. Çok sıkıntı yaşarsın.

Yeni nesil oyunları oynamak istiyorum, 2K bir monitör alacağım için 3060 Ti veya türevi bir kart almak istiyorum.

Tercihime saygı duyduğunuz için çok teşekkür ederim, sarı site ve türevleri dolandırıcı kaynıyor. Onlarla uğraşmaktan hiç bahsaetmiyorum bile...

Sadece attıklarım var GDDR6X ve önceden Galax'ın soğutması çok daha iyi olan bir GDDR6X modeli vardı stokları bitmiş ancak bu modelde üzmez gibi duruyor GDDR6 olan modelle aynı tasarıma sahip.

3060 Ti 6700XT ile aynı düzeyde değil neye göre önerildi bilemiyorum da fiyat performans olarak 6700XT işlemciye göre uygundur.

Son düzenleme:
Stoklar ne zaman yenilebir, bir fikiriniz var mı?
Fena bir model değil.
Tavsiyem RTX 3060 Ti GDDR6X stoklarının gelmesini beklemeniz.

Merhaba arkadaşlar, 11.500TL'ye 3070 buldum ve onu satın aldım.
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
@Hesher @Bnalsveee eisaemyck @Elio Talvinen @Mr. DarkTech

1678898274043.png

Son düzenleme:
Stoklar ne zaman yenilebir, bir fikiriniz var mı?

Merhaba arkadaşlar, 11.500TL'ye 3070 buldum ve onu satın aldım.
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
@Hesher @Bnalsveee eisaemyck @Elio Talvinen @Mr. DarkTech

Eki Görüntüle 1702605

Stoklar yenilenmişti bende bu konuyu arıyorum bulamadım bir türlü
Ancak aldığınız kart hem soğutma konusunda hem de performans konusunda daha iyi yanı mantıksız değil hayırlı olsun :D

Stoklar yenilenmişti bende bu konuyu arıyorum bulamadım bir türlü
Ancak aldığınız kart hem soğutma konusunda hem de performans konusunda daha iyi yanı mantıksız değil hayırlı olsun.
1000TL'den az bir fark var, 3070 bu fark için değer mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı