Ryzen 5 5600X ve 3060 Ti'lı sistem nasıl?

Ufak bir yanlışlık yapmışım. Benim kasam MB520 değil MB511 modeli. Özür dileyerek düzeltiyorum.

Ufak bir yanlışlık yapmışım. Benim kasam MB520 değil MB511 modeli. Özür dileyerek düzeltiyorum.
Sıkıntı yok
240mm olarak Ordakilerden ne önerirsin ve Hard diski ilk defa sen önerdi nedeni ne acaba?

Sıkıntı yok

240mm olarak oradakilerden ne önerirsin ve Hard diski ilk defa sen önerdi nedeni ne acaba?

İşten yeni geldim o listeye çok bakmadım. Çoğu da incelemediğim ürün ne desem yalan olur. Ben 120 ML Cooler Master Liquid aldım. Hafta sonu bağlarım muhtemelen. Sıvı soğutucular hakkında derin bilgim yok. Ama oyun için kullanacaksan 120 ML bir tane sıvı soğutucu yeterli. 1 TB NVMe olması şu açıdan iyi. Ben SanDisk aldım tamamen ucuz kullanışlı teknolojiler günümüzde 500 GB NVMe 2 1 TB normal SSD düşünme bence. Direk 1 TB nevme 2 al anakartına bakmadım 2 tane NVMe 2 yeri varsa süper olur. İlerleyen dönemde bir tane daha NVMe 2 alırsın kasanda 2 tane NVMe 2 kullanımlı bir hard disk sistemi olmuş olur. Kingston iyi bir marka işini görecektir. Gönül ister ki Samsung EVO al ama pahalı.

Teşekkür ederim
Gayet güzel sistem, alınır.
Bir eksiği fazlası falan yok mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…