Ryzen 5 5600X ve RX570 4 GB sistem nasıl?

Erd3m.d

Femtopat
Daha fazla  
Sistemim:
İşlemci: Ryzen 5 5600X 3.7GHz 6çekirdek
Anakart: Gigabyte B450M h AM4 soket DDR4 3600MHz
RAM: 8 GB DDR4 3600MHz (2 ay sonra 8 GB ekleme yapacağım)
Ekran kartı: RX570 4 GB 256bit GDDR5X
Bu sistemle yeni çıkan oyunları oynayabilir miyim sizce?
Ve önümüzdeki 2-3 yıl içinde çıkacak oyunları?
Cyberpunk'ta nasıl bir performans verir sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemim:
İşlemci: Ryzen 5 5600X 3.7GHz 6çekirdek
Anakart: Gigabyte B450M h AM4 soket DDR4 3600MHz
RAM: 8 GB DDR4 3600MHz (2 ay sonra 8 GB ekleme yapacağım)
Ekran kartı: RX570 4 GB 256bit GDDR5X
Bu sistemle yeni çıkan oyunları oynayabilir miyim sizce?
Ve önümüzdeki 2-3 yıl içinde çıkacak oyunları?
Cyberpunk'ta nasıl bir performans verir sizce?

Oynarsınız.

Kendiniz mi topladınız bu sistemi? Bence daha iyi olabilirdi, bütçe belirtirseniz hazır sistem önerisi yapalım.

Şu an unlost X V3 sistemini editleyip daha güzel bir elit sistem toplayabilirsiniz bu arada bende öyle yapıyorum Inventus'tan. Piyasadaki diğer yerlerden 1000 - 1400 TL daha ucuza fiyat uyguluyor eğer benim için Palit vb. kartlar sorun değil derseniz farklı öneri yapacaklarda olacaktır tabii ki.

Kendiniz mi topladınız bu sistemi? Bence daha iyi olabilirdi, bütçe belirtirseniz hazır sistem önerisi yapalım.
Ekran kartı dışında olan diğer parçalar zaten hali hazırda elimde olan parçalar. Beni 2-3 yıl idare edicek bi ekran kartı arıyorum. 3K bütçem var 2.el almakta istemiyorum miningde kullanılma ihtimali yüzüden. 2950 ye buldum bu modeli. Daha iyi önerileriniz varsa link bırakırsanız sevinirim.Zaten 2-3 yıla satar ve daha iyisini alırım.

Ekran kartı dışında olan diğer parçalar zaten halihazırda elimde olan parçalar. Beni 2-3 yıl idare edecek bir ekran kartı arıyorum. 3K bütçem var 2.el almakta istemiyorum miningde kullanılma ihtimali yüzüden. 2950'ye buldum bu modeli. Daha iyi önerileriniz varsa link bırakırsanız sevinirim. Zaten 2-3 yıla satar ve daha iyisini alırım.

Sistem parçaları kötü değil iyi halihazırda var ise RAM'e hızlı bir şekilde 8 GB daha ekleme yaparak ekran kartını şu an güzel indirimler var çok güzel olmasa da yine idare eder ya da 26 Kasım indirimini bekleyip ve üstüne hafta sonu indirimde binince sepet indirimi falan ile güzel bir ekran kartı alınabilir. Bana göre RX570 iyi bir ekran kartı değil sonra alıp da üzülmenizi istemem çok kişi böyle ayarları en düşükte oynayıp şu oyunu oynarım deyip alıp 1 yıl sonra oynuyamıyor. Alınmışken bu sisteme minimum 1660 Ti maximum bütçe gereği 3060 alınıp bütün oyunlarda güzel FPS'ler alıp rahatça bütün oyunları oynuyabilirsiniz Low ayarlarda uzun bir süre hem de.

Geri
Yukarı