Ryzen 5 7500F fazla mı ısınıyor?

serserikanarya

Femtopat
Daha fazla  
Anakart
Ryzen 5 7500f
CPB kapalı kullandığı için daha serin çalışıyordur. Ya da Eco moduna almıştır işlemciyi. Siz de kapatırsanız sıcaklıklar düşer.

Merhaba,

Ryzen 5 7500F işlemcim var. Buna Thermalright Aqua Elite 240 ARGB Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe markalı sıvı soğutucum var. Örnek olarak Cyberpunk Ultra ayarlarda işlemci 68-69 derece görüyor. Arkadaşımda ise aynı işlemci fakat soğutucu olarak kule tipi hava soğutucusu var ve maksimum 58-59 derece görüyorum dedi. Sizce benim değer kötü mü?

Teşekkürler.
Furmark testen bir CPU burnerı aç ve max kaç derece oluyor söyle.

Merhaba,

Ryzen 5 7500F işlemcim var. Buna https://www.akakce.com/islemci-sogu...h-islemci-sivi-sogutucu-fiyati,276061417.html markalı sıvı soğutucum var. Örnek olarak Cyberpunk Ultra ayarlarda işlemci 68-69 derece görüyor. Arkadaşımda ise aynı işlemci fakat soğutucu olarak kule tipi hava soğutucusu var ve maksimum 58-59 derece görüyorum dedi. Sizce benim değer kötü mü?

Teşekkürler.
bede 4070 r5 7500f var xmp açık 92 dereceyi görmüştü stock fanla ama bende cooler masterliquid 240 var ama takmadan önce stock fanla denemek istemiştim ve işlemci 92-93 derceyi görüyordu yani o işlemcinin o dercede çalışması garip

Geri
Yukarı