Ryzen 5 7500F için sıvı soğutucu alınmalı mı?

Keeisa

Femtopat
Daha fazla  
Kendime yeni bir sistem toplayacağım. Ekran kartı olarak 4070 12 GB Ventus 2X işlemci olarak Ryzen 5 7500F alacağım işlemciye sıvı soğutucu almalı mıyım ve darboğaz olur mu?

Darboğaz olmaz.
Bunlar da yeter soğutma için.

Darboğaz olmaz.

Eyvallah hocam.

Darboğaz olmaz.

Sıvı soğutma en iyisidir bütçeside yetiyorsa Cool Master Liquid ML240L V2 Sıvı Soğutucu fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Master Liquid ML240L V2 en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da. sepette indirimi de var 7-8 aydır kullanıyorum sadece fanlar biraz sesli onu da programdan ayarlayabiliyorsun.

Sıvı soğutma en iyisidir bütçeside yetiyorsa Cool Master Liquid ML240L V2 Sıvı Soğutucu fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Master Liquid ML240L V2 en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da. sepette indirimi de var 7-8 aydır kullanıyorum sadece fanlar biraz sesli onu da programdan ayarlayabiliyorsun.
Kardeşim ne lüzum var? Attığın model de iyi değil ayrıca. Kişisel deneyime göre de bileşen önerilmez.

DeepCool AK400 bakabilirsin sivi sogutucuya gerek yok o islemci icin. 2-3 hafta once abime 7500F'li sistem aldik bu sogutucuyla kullaniyor gayet sorunsuz.
X 120 ile denk performans veren bir şeyi yurt dışından almanın manası yok ve daha pahalı. Türkiye içinde satılanlar da fahiş.

X 120 ile denk performans veren bir şeyi yurt dışından almanın manası yok ve daha pahalı. Türkiye içinde satılanlar da fahiş.

Eyvallah olabilir de ben kullandigim urunu soyledim ayni islemci icin sadece boyle her seye begenmedim atmani cozemedim.

Geri
Yukarı