Ryzen 5 7500F için soğutucu önerisi

ibo3838

Femtopat
Daha fazla  
Şimdiye kadar stok fan kullanıyordum ama stok fan yetmedi bazen işlemci 85 dereceyi görüyor. Şöyle yük altında 60 dereceyi geçmeyecek bir soğutucu önerir misiniz? Hava soğutma tercih ediyorum. 3 bin TL'den fazla olmazsa iyi olur.

Reis parasını sen vereceksen bakımını sıvı değişimini sen yapacaksan tercih ederim.

Bütçene uygun güzel sıvı soğutmalar var bayağı? Ve alacağın sıvı soğutmalar, Custom sıvı soğutma değil. Sıvısı içinde hazır gelen, bakım veya sıvı değişimi gerektirmeyen sıvı soğutmalar. Parasını sen ver bakımını sen yap yazmak yerine keşke biraz araştırsaydın da öyle konu açsaydın çok yazık.

Bütçene uygun güzel sıvı soğutmalar var bayağı? Ve alacağın sıvı soğutmalar, Custom sıvı soğutma değil. Sıvısı içinde hazır gelecek, bakım veya sıvı değişimi gerektirmiyor. Parasını sen ver bakımını sen yap yazmak yerine keşke biraz araştırsaydın da öyle konu açsaydın çok yazık.

Reis şunu anla yazdığımdan ben sıvı soğutmayla uğraşmak istemiyorum hava soğutma yeter bana niye sert yapıyosunki şakasına bir şey yazdık diye.

Reis şunu anla yazdığımdan ben sıvı soğutmayla uğraşmak istemiyorum hava soğutma yeter bana niye sert yapıyosunki şakasına bir şey yazdık diye.

Şakana bayağı güldüm bu arada. Bende sana şunu diyorum sıvı soğutma ve hava soğutma arasında hiçbir fark yok seni uğraştıracak. Keyfin ne istiyorsa onu al para senin paran.

Bütçene uygun güzel sıvı soğutmalar var bayağı? Ve alacağın sıvı soğutmalar, Custom sıvı soğutma değil. Sıvısı içinde hazır gelen, bakım veya sıvı değişimi gerektirmeyen sıvı soğutmalar. Parasını sen ver bakımını sen yap yazmak yerine keşke biraz araştırsaydın da öyle konu açsaydın çok yazık.

1500 liralık Phantom spirit 3 bin liralık sıvı soğutmalardan daha iyi performans gösteriyor. Sıvı soğutmanın bakımı dert. Gidip 1500 liraya Phantom spirit ile sıvı soğutmadan daha iyi performans elde edebilecekken sırf gösteriş için sıvı soğutmaya para dökmeye gerek yok.

1500 liralık Phantom spirit 3 bin liralık sıvı soğutmalardan daha iyi performans gösteriyor. Sıvı soğutmanın bakımı dert. Gidip 1500 liraya Phantom spirit ile sıvı soğutmadan daha iyi performans elde edebilecekken sırf gösteriş için sıvı soğutmaya para dökmeye gerek yok.
Hangi bakımı yazar mısın? Custom soğutmalardan bahsetmiyoruz. Ve 3k lık bazı sıvı soğutmalar phantom spiritden daha iyi performans gösteriyor

Geri
Yukarı