Ryzen 5 7600 ile GTX 1660S darboğaz olur mu?

Ben de R5 7600 alıp 1660 Ti ile kullanacaktım. İşlemcinin performansı ne kadar düşer sizce? Şu anki işlemcim R5 1600.

Ben ondan vazgeçtim dengeli sistem açısından + bütçe dostu açısından R5 5600 alacağım. Bıraktığım videoyu izleyin ona göre karar kendiniz karar veriniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben ondan vazgeçtim dengeli sistem açısından + bütçe dostu açısından R5 5600 alacağım. Bıraktığım videoyu izleyin ona göre karar kendiniz karar veriniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bence mantıklı. Eğer GPU da yükseltecekseniz ilerde ve yeterli bütçe sağlayabilecekseniz R5 7600 daha iyi olur. Ama bütçe önemli.

Bizim daha güçlü CPU almadaki ana sebebimiz oyunlardaki FPS değil. Güçlü ekran kartlarında darboğaz yapmaması için. Sonra bak 1080p de RTX 4070 alınca nasıl darboğaz oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı