Ryzen 5 7600 sistem toplamak mantıklı mı?

Onun yerine şu sistemi önereyim, aradığınız sistemden ekran kartı olarak kat kat daha yüksek.

İşlemcinizi R5 5600X olarak güncelleyip, SSD'nizi de 1TB olarak güncellerseniz şaheser diyebilirim. Bu bilgisayar hayalim belki siz gerçekleştirirsiniz :)

Onun yerine şu sistemi önereyim, aradığınız sistemden ekran kartı olarak kat kat daha yüksek.

İşlemcinizi R5 5600X olarak güncelleyip, SSD'nizi de 1TB olarak güncellerseniz şaheser diyebilirim. Bu bilgisayar hayalim belki siz gerçekleştirirsiniz :)

Hocam bende kredi cektim öyle aliyorum maalesef universite okuyorum laptop yetmiyor.

Birde güncellik daha önemli olduğu için ddr5 alasım var.

Son düzenleme:
Hocam bende kredi cektim öyle aliyorum maalesef universite okuyorum laptop yetmiyor.

Bir de güncellik daha önemli olduğu için DDR5 alasım var.

Ekran kartı daha güçlü olan bu sistemi öneririm. Birkaç sene rahat götürecektir. DDR5 dizmek bu bütçede pek mantıklı bir seçim değil bence.

VRAM sıkıntısından dolayı geleceği çok aydınlık değil. 5600 olarak kalabilir işlemci 5600X'e para vermeye değmez.

Geri
Yukarı