Ryzen 5 7600X için 2000 TL soğutucu önerisi

Chuck Norris

Hectopat
Daha fazla  
Herhangi bir ayar yapmadan takıp soğutacağım bir soğutucu önerir misiniz? Bütçe maksimum 2000 TL'ye kadar. Aklımda fiyatı artmazsa ID Cooling Zoomflow 240X var ama soğutur mu bilmiyorum. @yapiz

Son düzenleme:
Bende de 7600 var şöyle bir video buldum burada
Fanları değiştirince aradakı fark bu kadar azsa mantıklı duruyor ama burada LS520 ile güzel bir hava soğutucunun arasında sadece 6 derece ve 80mhz civarı fark var ki LS520 360mm AIO'larla kapışan bir sıvı soğutma. LS520 ile Amerika'da 55 dolara satılan en ucuz sıvı soğutmalardan birinin performansının aynı olmasını bekleyemeyiz. Valla iyiki cevap vermişim AK620 aklıma yattı onu alacağım galiba 😀

Bütçe çıkarsa LS520 çıkmazsa frost Flow 240 alın.
Hocam Zoomflow ile arasındaki fark nedir?

Oyun oynayacaksanız sıvı soğutucuya gerek yok:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam zaten 2000 bandında Frostflow falan varken aynı bütçeye AK620 mantıklı olmaz bence. Bi arkadaş soğutmuyor diyordu. Curve Optimizer ile falan uğraşmam herhalde.

Son düzenleme:

Hocam zaten 2000 bandında Frostflow falan varken aynı bütçeye AK620 mantıklı olmaz bence. Bir arkadaş soğutmuyor diyordu. Curve Optimizer ile falan uğraşmam herhalde.

Zoom Flow'da RGB var fiyat farkına değmez.

Hocam zaten 2000 bandında Frostflow falan varken aynı bütçeye AK620 mantıklı olmaz bence. Bi arkadaş soğutmuyor diyordu. Curve Optimizer ile falan uğraşmam herhalde.
Ben de AK620 kullanıyorum bütçe 2000 olduğu için 2000’in tamamını kullanmak
tercih. Uğraşmam herhalde dediğiniz ayar 5 dakika sürüyor sonrasında fanları 800RPM’de çalışacağına 400 RPM’de çalışıyor olacak sadece tercih size kalmış :)

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı