Ryzen 5 7600X ve 3080 Ti darboğaz yapar mı?

SoyLuxX

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar AM5 sistem kuruyorum ekran karti konusunda kararsiz kaldım. 3080 Ti kart alsam darboğaz yapar mı? Yardımcı olursaniz cok iyi olur.

AMD Ryzen 5 7600X.
MSI MAG B650 Tomahawk Wi-Fi
Cougar 850 wat 80+ Gold.
XPG lancer 32 GB 5600 MHz.

Avrupa olup olmamasıyla alakası yok. Intel demiş de Intel'in herhangi bir ürününü önermemiş. Sadece marka üzerinden tavsiye mi olur, komik komik işler. 7600 taş gibi işlemci. 7600X çok ısınıyor ama 7600 fiyatları böyleyken(7600X'ten pahalıyken)alınır. Intel'in piyasayı domine ettiği günler Zen'den beri geride kaldı.

Hocam ninvida ekran kartları ve Intel islemciler AMD'den daha iyi olduğu için tabii ki de onu önereceğim bizde biliyoruz ne neyin olduğunu

Hocam ninvida ekran kartları ve Intel islemciler AMD'den daha iyi olduğu için tabii ki de onu önereceğim bizde biliyoruz ne neyin olduğunu
Bu yaptığın yorum ile hiçbir şey bilmediğini kanıtladın zaten.

Aynen dostum şu an çoğu twitc ve YouTube ünlüleri Intel kullanıyor neden adamların parası var en kalitelisinj alıyorlar sizin paranız yok diye AMD daha kaliteli olmuş olmuyor
Aldığım işlemci INTEL varyantından daha pahalı dostum baya boş konuşuyorsun :D.

Belki önce yazı yazmayı öğrenirsen bilgili olabilirsin.

Aynen dostum şu an çoğu twitc ve YouTube ünlüleri Intel kullanıyor neden adamların parası var en kalitelisinj alıyorlar sizin paranız yok diye AMD daha kaliteli olmuş olmuyor
7700X + 6900XT kullanan adamın sence paradan yana sıkıntısı olabilir mi? Kırıcı olmamaya çalışıyorum da sizin sırf kendinizce kaliteli markalar kullanıyorsunuz diye kendinizi tepeye konumlandırma çabanız sinir bozuyor. Zamanında foruma 3050 laptop alınır mı diye soru sormuş adam, gelip 6900XT kullanan adamı ''paranız yok'' diyerek ezmeye çalışıyor.

Genel olarak bahsettiğin yayıncılar AMD 7000 serisi çıkmadan sistem toplayan kişiler. Daha önce AMD kullanmış olanlar da var. Bazen markalar destek veriyor bu yayıncıya kalan bir şey değil. Saçma sapan bilgisiz yorumlarınla forumu kirletme. Bu arada bu kalite mevzusu nasıl oluyor. AMD işlemcilerde çökme falan mı var? Sen FX zamanında kalmışsın sanırım.

Geri
Yukarı