Ryzen 5 RTX 3050 laptopta Valorant'ta ani FPS düşmesi

Ezel Bayraktarr

Hectopat
RAM
16 GB
Ekran kartı
RTX 3050 4 GB
İşlemci
Ryzen 5
Öncelikle merhaba.
Bugün arkadaşıma yeni bir laptop aldık (HP Victus)
Hemen Valorant indirdik 250 FPS'te her şey normaldi aniden 30'a sonra da 10 FPS'in altına düştü.
Benim düşüncem ısınma sorunu olabilir sizin düşüncelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba.
Bugün arkadaşıma yeni bir laptop aldık (HP Victus)
Hemen Valorant indirdik 250 FPS'te her şey normaldi aniden 30'a sonra da 10 FPS'in altına düştü.
Benim düşüncem ısınma sorunu olabilir sizin düşüncelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.

Driverları güncelmi hocam.

Hocam şu an ekran kartını güncelliyoruz
Denetim Masası'ndan kontrol ettiğimde güncel diyordu ama NVIDIA'nın kendi sitesinden yine de indirip kuracağız başka hangi driverlar önemli?
Windows Update ile güncellemeleri denetleyin, tüm hepsi insin, ondan sonra markanın kendi yazılımından da kontrol edin(HP SUPPORT), cihazı performans modunda ve şarjda kullanarak deneyin.

Windows Update ile güncellemeleri denetleyin, tüm hepsi insin, ondan sonra markanın kendi yazılımından da kontrol edin(HP Support), cihazı performans modunda ve şarjda kullanarak deneyin.

Tamam hocam Windows Update'den bütün güncellemeleri yapıyoruz zaten şarj da oynuyorduk orada bir sıkıntı yok teşekkür ederim ilginize duruma göre bilgi vereceğim.

Geri
Yukarı