Ryzen 5 sistem tavsiyesi

ugurbey35

Hectopat
Ustalarım herkese iyi günler. Bu sistemi topladım. Amaç PUBG, LoL, CS:GO oynamak. Ek olarak PUBG, LoL, CS:GO, Knight Online gibi oyunlarda canlı yayın yapmak istiyorum. Bütçem en fazla 2.200TL civarında. Listede ekran kartım yok biliyorum. Ekran kartım çok kötü ama elimde değil. Ekran kartını şu anda yükseltemem.
Ekran kartım: GTX 750Ti
Topladığım liste şöyle;
E5F6BFB9-828C-4D2E-96F2-12F93C462A07.png

Değerli yorumlarınızı bekliyorum. Ek olarak PUBG canlı yayını yapabilir miyim? En düşük ayarlarda aşağı yukarı kaç FPS alırım? Canlı yayın açık ve açık olmadan söylerseniz sevinirim teşekkürler.

Son olarak işlemciyi 19 Nisanı bekleyip Ryzen 5 2600 mü alayım sizce? 50-100TL gibi bir fark olacaksa bekleyeyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM'lerin düşük kalmış. Nanokatalog'dan Gskill Aegis'e bakabilirsin. (3000 MHz, 395 TL 8 GB) Ek olarak istersen arkadaşın önerdiği anakartı al veya Gigabyte AB350 Gaming M3 al. Seçim senin. Kasa olarak Dark Sentinel'e bakabilirsin. Bu arada HDD ve PSU koymamışsın?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı