Elektronik Ryzen 5600 ve RTX 3070 TI sistem 19.999 TL

Millet RTX 3060 ve RTX 3060 Ti sistemleri löp löp etti, diğer kartlar pahalı kaldı bunun yanlarında. İyi oluyor boş ver. 20 bin eder kartı 25-30 fiyatına koyarlarsa batıp 1000 TL alamaycak duruma gelirler bir gün.

Bende 3060 almış birisiyim ve aldığım dönem karantina dönemleriydi o zaman 3070 Ti 3080 gibi kartlara 3 5 bir şey daha koyup alsammı düşüncesi hiç yoktu çünkü acayip fiyat farkı vardı yurt dışında baksan biri belki 300 dolar biriside 500 dolar onu alan diğerini de alabilir Türkiye'de hem KDV politikası hem satıcının payı vs derken fiyatlar uçup gidiyor (3060'ı sattım şu an elimde değil)

Bende 3060 almış birisiyim ve aldığım dönem karantina dönemleriydi o zaman 3070 Ti 3080 gibi kartlara 3 5 bir şey daha koyup alsammı düşüncesi hiç yoktu çünkü acayip fiyat farkı vardı yurt dışında baksan biri belki 300 dolar biriside 500 dolar onu alan diğerini de alabilir Türkiye'de hem KDV politikası hem satıcının payı vs derken fiyatlar uçup gidiyor.

Öyle bir hal alıyor ki hazır sistemler dolar kaç ay içinden nereden nereye geldi dediler, RTX 3060 ve RX 6000 serisi sistemlere YouTuber'lar bakın dolar artıyor yarın alamayacaksınız bilmem ne dediler, 2 yıl önceki sistem ile 2023 yılında çıkan son nesil sistem aynı fiyata şimdi, bu ne Allah için.

Öyle bir hal alıyor ki hazır sistemler dolar kaç ay içinden nereden nereye geldi dediler, RTX 3060 ve RX 6000 serisi sistemlere YouTuber'lar bakın dolar artıyor yarın alamayacaksınız bilmem ne dediler, 2 yıl önceki sistem ile 2023 yılında çıkan son nesil sistem aynı fiyata şimdi, bu ne Allah için.

Evet o zamanlara bizzat şahit oldum artık onun bir reklam çalışması olduğunu düşünüyorum yarın alamayacaksınız dediler belli bir kesim direkt sistem aldı ekran kartı aldı ve fiyat yükseldi yükseldikten sonra 3000 serisi ellerinde patladı şimdi de elden çıkarma çalışmaları devam ediyor.

Evet o zamanlara bizzat şahit oldum artık onun bir reklam çalışması olduğunu düşünüyorum yarın alamayacaksınız dediler belli bir kesim direkt sistem aldı ekran kartı aldı ve fiyat yükseldi yükseldikten sonra 3000 serisi ellerinde patladı şimdi de elden çıkarma çalışmaları devam ediyor.

DA: Kesinlikle sponsorluk almıyorum
DA o anki attığı story etiketi: #iş birliği
:D :D
Umarım anlamışsındır ironiyi.

Dolar sen merak etme dolarr. :D ulan 1 asgari ücretle yıla 3080'li sistemi alırsak iyi söverim

Vallahi baksana dostum, Çıkardılar her gün hazır sistem alın alın dolar artıyor dediler tamam dolar arttı sistem fiyatları'da arttı ama eskiler ile yeniler aynı. Bugün bir RTX 4060 Ti sistem alan adam, yarın daha ucuzu daha kalitelisi çıkınca sövüyor. Bunun olacağı zaten belli ama o sırada bilemiyorsun, kumar gibi samki.

Madem daha ucuzu daha kalitelisi çıkarıyorunuz, neden şimdi değil'de ilk önce pahalı sonra ucuz.

Vallahi baksana dostum, Çıkardılar her gün hazır sistem alın alın dolar artıyor dediler tamam dolar arttı sistem fiyatları'da arttı ama eskiler ile yeniler aynı. Bugün bir RTX 4060 Ti sistem alan adam, yarın daha ucuzu daha kalitelisi çıkınca sövüyor. Bunun olacağı zaten belli ama o sırada bilemiyorsun, kumar gibi samki.

Madem daha ucuzu daha kalitelisi çıkarıyorunuz, neden şimdi değil'de ilk önce pahalı sonra ucuz.

Kanka zaten adamlar dolar 8ken 25kdan 3070 sattı şimdi dolar 27 yani 80k 3070 :D adamlar kıracağını kırdı fazla fazla fazla kardan az kar bu siteler zararına bir kürdan bile satmaz bak adamlar YouTuber'lere sistem tanıtmadan ne de güzel fiyattan satabiliyormuş zaten sen fiyatını alçalt o sistem gene gider o sistemin fiyatını daha aşağıya çek reklam yap ama büyüdükten sonra da fazla uzatma İtopya abi kasa yapıyor şunun kasası bunun kasası lan ona vereceğin parayı kasada daha kaliteli ekran kartı koymaya harca zaten o illa bitecek.

Kanka zaten adamlar dolar 8ken 25kdan 3070 sattı şimdi dolar 27 yani 80k 3070 :D adamlar kıracağını kırdı fazla fazla fazla kardan az kar bu siteler zararına bir kürdan bile satmaz bak adamlar YouTuber'lere sistem tanıtmadan ne de güzel fiyattan satabiliyormuş zaten sen fiyatını alçalt o sistem gene gider o sistemin fiyatını daha aşağıya çek reklam yap ama büyüdükten sonra da fazla uzatma İtopya abi kasa yapıyor şunun kasası bunun kasası lan ona vereceğin parayı kasada daha kaliteli ekran kartı koymaya harca zaten o illa bitecek.
Haklısın valla, biz aldık zamanın'da daha iyisi daha ucuzu çıktı hep öyle'de olacak. Umarım ileride ucuza daha çok satılan sistemler getirirler ellerin'de kalacağına toplu satsınlar sürümden kazansınlar. adamlar zaten zamanında mesela, 8k dan 3070 aldıysa 1000 tane şimdi durduğu yerden 2-3 katına satıyor karın karı zarar'da etmiyor aslında.

Haklısın vallahi, biz aldık zamanın'da daha iyisi daha ucuzu çıktı hep öyle'de olacak. Umarım ileride ucuza daha çok satılan sistemler getirirler Ellerin'de kalacağına toplu satsınlar sürümden kazansınlar. Adamlar zaten zamanında mesela, 8kdan 3070 aldıysa 1000 tane şimdi durduğu yerden 2-3 katına satıyor karın karı Zarar'da etmiyor aslında.

Ayda 3000 sistem satsa adamlar sistem başı 2000 TL kar bıraksa net kar bu arada 3000x2000 6 milyon TL yapıyor şakasız bu arada daha adamların sadece kasadan elde ettiği kar bu çevre bilimlerini saymıyorum daha üstüne üslük bu daha yeni tanınan bir yer diyelim İtopya'yı falan ben hiç düşünemiyorum bile ne paralar dönüyordur orada adamın 1 aylık karını alsan sanırım hayatın boyunca refah bir şekilde yaşarsın.

Geri
Yukarı