Ryzen 5600 ve RX 7700 XT düşük performans veriyor

Fps'de bir sorun yok hocam oyunla alakalı olabilir. Başka oyunları denedin mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RDR görüyorum ekranında. Benchmark testi yap. Videodaki ile aynı ayar yap. FPS'leri karşılaştır. Benzerse sorun yok.
Rdr2 ve Cyberpunk 2077'de testler yaptım 100 üzeri veriyor ama işlemciye de yükleniyor.

Rdr2 ve Cyberpunk 2077 de testler yaptım 100 üzeri veriyor ama işlemciye de yükleniyor.
Darboğaz mı yapıyor diye düşünüyorum işlemci yetersiz mi acaba diye düşünüyorum hep.

Son düzenleyen: Moderatör:
RDR2 ve Cyberpunk 2077'de testler yaptım 100 üzeri veriyor ama işlemciye de yükleniyor.

Darboğaz mı yapıyor diye düşünüyorum işlemci yetersiz mi acaba diye düşünüyorum hep.

Bu videodaki ayarların aynısını yapıp benchmark yap. Tıpatıp aynı mı FPS'ler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Spider-Man biraz problemli bir oyun aynı işlemci 4060 Ti fg DLSS açık 120 140 FPS başladığım oyun ilerleyen zamanlarda 50 60 iniyor,
Yani demek istediğim o oyundaki olaylara çok takılma.

Spider-Man oyununda grafik ayarları ile oynuyorsanız oyunu kapatıp açmanızı kesinlikle öneririm. Bir ayar değişikliği yaptığınız zaman (Örneğin Ray-Tracing Açıp Kapatma) oyun sapıtmaya başlıyor ve FPS düşüyor. Oyunu yeniden başlattığınızda düzeliyor. Böyle bir durumsa göz önünde bulundurun.

Oyunlarda düşük performans alıyorum. Spider-Man Remastered oynuyorum 50-60'a kadar düşüyor.
AMD Adrenalin'de GPU için manuel bir hız aşırtma yapmayı dener misiniz?

Geri
Yukarı