Satıldı Ryzen 5600X ve ASUS TUF RTX 3060 sıvı soğutmalı sistem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu sistemi daha ucuza alıp pahalıya satıyor ve mantıklı bir şey kimse bir şey diyemez fiyatı da abartı değil sistemin orjinali 2 dakika da tükendi zaten.

Soruyu konu sahibi arkadaşa yöneltmiştim. 2 dakikada tükenmesinin sebebi ihtiyacı olanların değil de fırsatçıların bitirmiş olması olabilir mi? Ortada mantıklı bir durum yok. Fırsatçılık var.
Tabii konu sahibi arkadaş henüz soruma cevap vermedi farklı bir durum da olabilir.

Soruyu konu sahibi arkadaşa yöneltmiştim. 2 dakikada tükenmesinin sebebi ihtiyacı olanların değil de fırsatçıların bitirmiş olması olabilir mi? Ortada mantıklı bir durum yok. Fırsatçılık var.
Tabi konu sahibi arkadaş henüz soruma cevap vermedi farklı bir durumda olabilir.

O sistemi zaten ben ihtiyacı olanlar aldı demedin fırsatçılar aldı biliyorum ama siz elinizde böyle bir imkan olsa yapmaz mıydınız?
10.000 TL'ye sistem alıp pahalıya satmak
Fırsatçılık ama mantıklı.

Sıfır aldığınız bir sistemi satma sebebiniz nedir acaba ?

Uygun fiyata görünce aldım.
Soruyu konu sahibi arkadaşa yöneltmiştim. 2 dakikada tükenmesinin sebebi ihtiyacı olanların değil de fırsatçıların bitirmiş olması olabilir mi ? Ortada mantıklı bir durum yok. Fırsatçılık var.
Tabi konu sahibi arkadaş henüz soruma cevap vermedi farklı bir durumda olabilir.

Durum farklı değil. Söylediğiniz şekilde aldım. Demek istediğiniz "fırsatçılık" bir fırsat görüp bunu değerlendirmek ise evet yaptım. Demek istediğiniz "fırsatçılık" insanları dolandırmak ise hayır değil. Sizin tabirinize göre altın düştüğünde alan, döviz yükselince satan da fırsatçı oluyor. Siz bu gün aldığınız ekran kartını geçen sene aldığınız fiyatın altına satışa sunar mısınız? Bu gün bir RTX 3080 ekran kartını çok uygun fiyata alma şansınız olursa, satarken de çok uygun fiyata mı satacaksınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı