Ryzen 5600X ve RTX 3070 sistem toplama

Burak Gamture

Femtopat
Daha fazla  
Slate 3070 I R5 5600X RTX 3070 8GB DDR4 16GB 500GB M.2 SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com

Bu PC'yi alma düşüncem oluştu. Sizce nasıldır? 2-3 ay boyunca 1080p ile oynayacağım, daha sonra 2K 144 Hz monitöre geçiş yapacağım. Kafamı kurcalayan başka bir sistem daha var, o da bu:

Deluxe 5A-RTX3070 | Game Garaj

Bunu alıp direkt 2K monitör mü alsam? Çok kararsızım ama ben bu PC'yi değiştirmeden 6-7 sene kullanmak istiyorum. O yüzden 3600 yetmez diye de düşünüyorum. Sizce hangisi daha mantıklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu da bir seçenek yeni aldığım modelelrden siz bilirsiniz
Sİzin attığınız ile benim ki arasında anakart farkı var sizce 1000TL ye değer bi fark mı ?

Demek istediğim yakın özellikteler en büyük fark anakartta onun için 1000 TL değer mi bir de daha HDD almak gerek.

Hocam Gamepower psuya 3070 emanet etmeyin yazık edersiniz elinizde kalır.
Demek istediğim yakın özellikteler en büyük fark anakartta onun için 1000 TL değer mi bir de daha HDD almak gerek.

Hocam yeni gördüm diğer sistemi kesinlikle 2. sistem daha mantıklı SSD PSU anakart kasa daha iyi hatta çok iyi sadece anakart için 1000 TL fiyat farkı verilir.

Hocam Gamepower psuya 3070 emanet etmeyin yazık edersiniz elinizde kalır.

Hocam yeni gördüm diğer sistemi kesinlikle 2. sistem daha mantıklı SSD PSU anakart kasa daha iyi hatta çok iyi sadece anakart için 1000 TL fiyat farkı verilir.
Teşekkürler almışken iyisini almak daha iyi gibi 7 binle yola çıktım 13.500 lere geldim daha hdd si ve monitörü var.

Teşekkürler almışken iyisini almak daha iyi gibi 7 binle yola çıktım 13.500 lere geldim daha hdd si ve monitörü var.
Ben de aynı şekilde 8 10 k laptop alayım dedim şuan tuf3070 model aldım gaming gen tr den size attığımın ekran kartı daha iyi olan versiyonu. Psu ve rami de biraz kullanınca satıp daha iyisini alcam ileride.

Ben de aynı şekilde 8 10 k laptop alayım dedim şuan tuf3070 model aldım gaming gen tr den size attığımın ekran kartı daha iyi olan versiyonu. Psu ve rami de biraz kullanınca satıp daha iyisini alcam ileride.
Tuf3070 modeli ile 400 tl fark var ekran kartı ısınma problemi olur mu acaba sizin bana attığınızda

Yeni konular

Geri
Yukarı