Ryzen 5950X sisteme ekran kartı önerisi

G502 kullanıyorsunuz sanırım. Bu bağlamda yerinizde olsam klavyeyi de Logitech seçerdim ki tek yazılımdan iki cihazı kontrol etmek daha stabil olsun :)

G815 öneririm (Low profile) Vatan da 1500 lira gibi bir fiyatı var şu anda...

GK50'ye oranla pahalı olsa da asla pişman etmez. Premium bir ürün değerli ustam. 🙏🏼

İnceliyorum hemen teşekkür ederim klavye fare dediğiniz gibi en azındından Logitech olabilir.
Mantıklı :D değerli yorumun için teşekkür ederim.
Yanlış anlamayın ama kısıtlı bütçe ile bunları aldıysanız demek ki bütçeniz biraz daha fazla olsa NVIDIA'ya falan ortak olacakmışsınız.
O kadarda değilim hepsini bir anda almış biriside değilim sabırlı yavaş ve güzel olmasını istiyorum 😇😇

Oldunuz oldunuz aydınlattınız resmen beni teşekkür ederim.
Hayır o değil de siparişler tamamen geldiğinde nasıl birleştireceğim hiçbir fikrim yok RGB LED'leri anakartta nereye takacağım sıvı soğutmayı nasıl montajlayacağım :/ kafam karışık ama hallederim diye umuyorum.
Bir de sakıncası yoksa şu an kullandığım fare Logitech G502 kablolu modeli MSI tarafında bu farenin muadili ya da daha iyisi var mı? Dediğim gibi A'dan Z'ye MSI sistem topluyorum ve klavye faremde MSI olsun istiyorum.

Hocam İstanbul'da yaşıyorsanız bazı firmalar montaj yapıyor diye biliyorum. Ama öğrenmesi zor değil 1 video izleyip halledersiniz. Zaten anakartın üzerinde ve el kılavuzunda her girişin ve çıkışın ne olduğu yazar. Orada fan girişlerini vs. bulursunuz.
Eğer İngilizce anlayabiliyorsanız bu iki video ile her şeyi halledersiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam İstanbul'da yaşıyorsanız bazı firmalar montaj yapıyor diye biliyorum. Ama öğrenmesi zor değil 1 video izleyip halledersiniz. Zaten anakartın üzerinde ve el kılavuzunda her girişin ve çıkışın ne olduğu yazar. Orada fan girişlerini vs. bulursunuz.
Eğer İngilizce anlayabiliyorsanız bu iki video ile her şeyi halledersiniz:

Teşekkür ederim dostum sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı