Satılık Ryzen 7 2700 + B450 Anakart + Wraith Prism

TechnoNИ

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Dünya
Elimde 2 tane sıfır i7 10700 mevcut. 1 tanesi satıldı. 1 tanesini de satışta. Hangisi önce satılırsa diğerini kullanacağım.
• Ryzen 7 2700 full kulutu garantilidir ve orijinal RGB soğutucusu dahildir: 1350 TL
• ASUS B450 TUF PRO Gaming ATX anakart full kutulu 1.5 yıl garantili: 850 TL
• Wraith Prism RGB Ryzen 3900x çıkması soğutucu kutusu aparatları mevcut: 300 TL
Anakart işlemci ikilisini almak isteyen ikisi için fiyat düz 2000 TL'dir ekstra Wraith Prisim'i +200 şekilinde toplam 2200 TL pazarlıksız şekilde satıyorum. Ayrı ayrı satış vardır ama pazarlık semboliktir fazla indirim yapamam. Sisteme takılı aktif olarak kullanıyorum ekstra fotoğraf veya test isteyene atabilirim. Hepsi sıfır ayarında hatasızdır. 350 TL'ye aldığım Thermal Grizzly Kryonaut 5.5g macun sürülüdür yani toplu alana temizlemeden gönderirim bu macunu kullanırsınız. İşlemci oyunlarda bu şekilde 50 dereceyi geçmiyor. Yükte ise maksimum 60 dereceyi gördüm. Tüm Türkiye'ye kargolama yaparım referanslarım mevcut.
sadg3242356sragfsda.jpeg

Son düzenleme:
Elimde 2 tane sıfır i7 10700 mevcut. 1 tanesi satılık 1 tanesini ise kullanmayı planlıyorum. Bu nedenle şuan kullandığım işlemci anakart soğutucu 3'lüsünü satmak istiyorum.
• Ryzen 7 2700 full kulutu garantilidir ve orijinal RGB soğutucusu dahildir: 1350 TL
• ASUS B450 TUF PRO Gaming ATX anakart full kutulu 1.5 yıl garantili: 850 TL
• Wraith Prism RGB Ryzen 3900x çıkması soğutucu kutusu aparatları mevcut: 300 TL
Anakart işlemci ikilisini almak isteyen ikisi için fiyat düz 2000 TL'dir ekstra Wraith Prisim'i +200 şekilinde toplam 2200 TL pazarlıksız şekilde satıyorum. Ayrı ayrı satış vardır ama pazarlık semboliktir fazla indirim yapamam. Sisteme takılı aktif olarak kullanıyorum ekstra fotoğraf veya test isteyene atabilirim. Hepsi sıfır ayarında hatasızdır. İşlemci oyunlarda bu şekilde 50 dereceyi geçmiyor. Yükte ise maksimum 60 dereceyi gördüm. Tüm Türkiye'ye kargolama yaparım referanslarım mevcut.
Eki Görüntüle 1019273
Güzel fiyat, iyi satışlar.

Wraith Prism satıldı. İşlemciyi ve anakartı satıştan çekiyorum.

Wraith prism kaçtan sattınız acaba ? Ben de satmayı düşünüyorum da fiyat belirleyemedim.

Geri
Yukarı