Ryzen 7 2700 için soğutucu tavsiyesi

Dark Freezer X124 tek fanlı olanı kullanıyorum. İşlemcim auto voltajda 1200-1300 rpm'de 72 dereceyi geçmedi. Ekstra tarafı ise bu fan 2000 rpm'e kadar dönüyor ve bunu bizzat kendim test ettim. Sessizliğini merak ediyorsan gayet başarılı. 700-900 rpm arası 35-40 derece arası değişiyor. Bu soğutucuya bir fan daha eklersen tadından yenmez diyebilirim. Ben de senin gibi çok araştırıyordum. Seçim senin. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Kolay gelsin.

Dosya Ekleri

• IMG_0624.JPG
    IMG_0624.JPG
    1,4 MB · Görüntüleme: 52
  • IMG_0626.JPG
    IMG_0626.JPG
    1,3 MB · Görüntüleme: 38
Dark Freezer X124 tek fanlı olanı kullanıyorum. İşlemcim auto voltajda 1200-1300 rpm'de 72 dereceyi geçmedi. Ekstra tarafı ise bu fan 2000 rpm'e kadar dönüyor ve bunu bizzat kendim test ettim. Sessizliğini merak ediyorsan gayet başarılı. 700-900 rpm arası 35-40 derece arası değişiyor. Bu soğutucuya bir fan daha eklersen tadından yenmez diyebilirim. Ben de senin gibi çok araştırıyordum. Seçim senin. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Kolay gelsin.
Çok teşekkürler bunu hiç görmemiştim hemen incelemeye başladım.
Siz hangi işlemci ile kullanıyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı