Ryzen 7 2700 işlemci soğutucu önerisi

leonidsmirnov

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bir kasa topluyorum fakat işlemci soğutucum yok kasamın özellikleri şunlar.
Anakart: ASUS Prime B450M-A II.
İşlemci: Ryzen 7 2700.
Ekran kartı: GTX 1050 Ti.

Bana fiyat performans açısından bilgisayarımı çok ısınmadan kullanabileceğim idarelik bir soğutucu önerir misiniz? Yaza kadar yapacağım şey çoğunlukla Photoshop. Şimdiden teşekkür ederim.
Pek bilgim olmadığından soruyorum kasamın 160mm soğutucu alabildiği yazıyor. Oyun oynuyorum arada fakat 2 saati geçmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazmamışsınız bir de sanırım sistemi daha almadınız daha iyisi toplanabilir belki bütçeniz nedir sistem için.
Aldım herşeyi şuanda, ekran kartımı yazın değiştirmeyi düşünüyorum şu aralar maddi olarak çok iyi olmadığım için ortalama bir sistem topladım. 1 buçuk 2 ay sonra çalışacağım için idarelik olarak bakıyorum şuanda
Yazmamışsınız bir de sanırım sistemi daha almadınız daha iyisi toplanabilir belki bütçeniz nedir sistem için.
Bir de bütçe artabilirse,Arctic Freezer 34 eSports Intel / AMD Uyumlu BioniX P Fanlı, 4x Isı Borulu, PWM Fanlı İşlemci Soğutucu (AR-ACFRE00056A) - İşlemci Soğutucu - Overclock - PC Bileşenleri | Teknobiyotik
Eğer birşeyler satabilirsem kesinlikle bunu alırım

Geri
Yukarı