Ryzen 7 2700 ve Asus EX A320m Sistem Toplama

Çağrı Dal 06

Decapat
image.png
image.png
image.png
image.png
image.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.png
image.png
image.png
image.png
image.png
image.png
image.png
image.png
image.png
image.png
image.png
image.png
image.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Çok saçma bir sistem toplamışın bütçe belirtirsen yardırmcı olalım. Ryzen 7 2700 çok güçlü bir işlemci yanına aldığın anakart en dandik en alınmayacak ekran kartıda aynı şekilde. GTX 1030 a artık para verilmez. Ekran kartsız Ryzen 5 2400G bir sistem kursan hem daha performanslı hemde daha ucuz olur fiyat olarak.
Dediğim gibi tam bütçeni belir sistem önerelim.

Çok saçma bir sistem toplamışın bütçe belirtirsen yardırmcı olalım. Ryzen 7 2700 çok güçlü bir işlemci yanına aldığın anakart en dandik en alınmayacak ekran kartıda aynı şekilde. GTX 1030 a artık para verilmez. Ekran kartsız Ryzen 5 2400G bir sistem kursan hem daha performanslı hemde daha ucuz olur fiyat olarak.
Kesinlikle haklısınız ama ben iş için seçmiştim bu parçaları, ekran kartının bir önemi yok yani benim için 4200tl büçem
Sistemi ne için topluyorsunuz?
iş oyun için olmayacak
Arkadaşlar x370 anakart modeli olarak hangi anakarttan önerirdiniz?? Bu işlemci için.
image.png
image.png

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı