Satılık Ryzen 7 2700

Mr. Edri

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Alanya
Herhangi bir sorunu yok, oyunlarda Wraith Max ile maksimum 68 derece gördüm. Render, edit gibi işlemciyi tam kapasite kullanacak işlemler yapmadım. İçinde Wraith Max vardır ve bu soğutucu işlemciyi stok hızında (3.2 ghz) maksimum 52 derece gördü, ben oyunlarda daha iyi performans almak için hep 4 GHz'de kullandım. Kutu, garanti belgesi var ama fatura kayıp, ürünü 2020 Ocak'ta Vatan'dan satın almıştım ve garanti belgesi göre 2 yıl daha garantisi var. Ryzen 5 3600 aldığım için de satılığa koydum. Pazarlık yoktur ve son fiyatım 1250'dür. Herkese iyi günler.
Güncelleme:
Fiyat güncellenmiştir.
Ryzen 5 1600 af, 2600, 3100, 10100F gibi işlemcilerle takas olur. Oyuncu markette ilan açmıştım, uygulama açılınca oradan da alım yapabilirsiniz.

Kızgın atan arkadaşlar:
Neyini beğenmediniz acaba?
Fiyat desen wraith max'ı çıkarınca R3 3100'den ucuza geliyor.
Sizin derdiniz getse açamama sebebim sahibinden ana hesabım için kimlik ve fatura istiyordu, bende adıma kayıtlı fatura olmadığından dedemin numarasıyla hesap açtım ve o hesapla get açmam için saatlerce uğraşmam lazım. Eğer dolandırıcı bu diyorsanız açın bakın oyuncu markete, orada böyle saçma şartlar olmadığından ilan açtım.
@Tek7HackDedi

Son düzenleme:
Aile onayınız var mı? En son ne dersiniz? R5 1400 üstüne ne istersiniz?

Ryzen 7 2700 ile Ryzen 5 1600 AF'yi nasıl takas edeceksiniz, zararda olan siz olacaksınız.

Geri
Yukarı