Ryzen 7 3700X için sıvı soğutma önerisi

Kendimde kullanıyorum hiç böyle birşey yaşamadım. Ayrıca artık yaz ayında oldugumuz için vantilatör kullanıyor herkes dolayısıyla buda sesi bastırıyor. Siz kulaklık takmadan oyun oynuyorsanız veya iş yapıyorsanız orasını bilemem. Mübalağa sanatını doğru kullanın lütfen.
Bizzat şahit oldum, benim gibi ses takıntılı biri için aşırı yüksek bir ses, tahammül edilecek gibi değil. Cooler Master'ın çoğu fanı uçak motoru gibi çalışıyor, kalite açısından kötü diyemem tabii.

Ben, sanatı düzgün kullanırım ama 'Buda' ses bastırmak için Hindistan'dan gelmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam sen yüksek sesli fan görmemişsin :D telefonu dibine sokuyosun tabili duyulur o kadar, ryzen 7 2700x stok fanı duysan bide nolur acaba :D

Dibine sokmama gerek yok, daha ilk açılışında böyledi ve daha sonra artıyor. Stok fan olayına geleyim, araştırırsan onu da Cooler Master üretiyor. Yine tutar bir yanı yok. @lazwegaz ve iki fan da elimde mevcut, stok yanında vızıltı kalır.

Dibine sokmama gerek yok, daha ilk açılışında böyledi ve daha sonra artıyor. Stok fan olayına geleyim, araştırırsan onu da Cooler Master üretiyor. Yine tutar bir yanı yok. @lazwegaz ve iki fan da elimde mevcut, stok yanında vızıltı kalır.
valla bende çok takıntılıyım ses konusunda ve şansıma kasayı dizdiğimden beri ne kasa fanlarından ne stok fandan ne de psudan yüzüm gülmedi sonra tekrar gidip 1000 lira psuya verdim şimdi sıra işlemci fanını değiştirmekte :D takıntı hiç iyi bişey değil :D

Anakartin turbosunu kapatcaksam bosuna para verdim diye dusunuyorum butcede sıkıntı yok yuk altında 60 dereceyi geçmesin 240 mm olmasi yeterli bana arkadaşlar

Geri
Yukarı