Ryzen 7 3700X + TUF 5600XT ile darboğaz yapar mı?

Yapmaz hocam. Rahatlıkla besleyebilir.

Hayır yapmaz fakat işlemciyi ne için alıyorsunuz?
Orası biraz karışık kısacası:
İşlemcim 3600X idi arızalı olduğu için iade verdiler stoklarda olmadığı için 5600X almayı düşündüm.Vatana gittiğimde TUF B 450 PRO GAMİNG anakartın 5 serisine uyum sağlaması için bios update gerektiğini söylediler firma bios update desteğini çekerse anakart değişikliği gerekeceğini söylediler bende 3700X olsun dedim.Kullanım amacım genel olarak oyun.

Hayır yapmaz.
İşlemcim 3600X idi arızalı olduğu için iade verdiler stoklarda olmadığı için 5600X almayı düşündüm. Vatana gittiğimde TUF b 450 Pro Gaming anakartın 5 serisine uyum sağlaması için BIOS Update gerektiğini söylediler firma BIOS Update desteğini çekerse anakart değişikliği gerekeceğini söylediler bende 3700X olsun dedim. Kullanım amacım genel olarak oyun.

Hocam aynı anakart var 5000 serisi Update yaptım BIOS Update olarak 5600X çok daha iyi bir karar olur.

İşlemcim 3600X idi arızalı olduğu için iade verdiler stoklarda olmadığı için 5600X almayı düşündüm.Vatana gittiğimde TUF B 450 PRO GAMİNG anakartın 5 serisine uyum sağlaması için bios update gerektiğini söylediler firma bios update desteğini çekerse anakart değişikliği gerekeceğini söylediler bende 3700X olsun dedim.Kullanım amacım genel olarak oyun.
Hocam 5600X alın sıkıntı olmayacaktır. Almak istemeseniz 10600KF alıp O.C yaparsanız çok daha fazla performans alırsınız, tabii anakartıda değiştirmek gerekecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı