Ryzen 7 3700X'in Intel'de karşılığı nedir?

Onlar hangi oyunlar? Sıkıntılı dediğiniz belirttiğiniz tarzdaki oyunlarda dahi şu an için sorun çıkartmaması lazım o ikili.

Gerçekten optimizasyonları sıkıntılı Insurgency sandstorm, Squad, post scriptum, hell let loose vs.
Açıkçası 7700-1070 ile DDR5 (AM5 ve Intel 12. nesil büyük ihtimalle) ve sonraki nesil ekran kartları bile beklenebilir.

Rekabet özellikle 2021-2022 yılarında yüksek olacağını düşünüyorum tabii o zaman dolar vb. ne olur bilemem.

Aynen zaten çok acelem yok.

Gerçekten optimizasyonları sıkıntılı Insurgency sandstorm, Squad, post scriptum, hell let loose vs.
Optimizasyonları adı üstünde sıkıntılı, siz de belirtiyorsunuz zaten. Bu noktada uyumlu donanımlarda değişikliğe gitmek aşırı saçma, şu an o ikiliyle en baba işlemci sömüren BF1 Online 64 kişilik sunucularda bile cayır cayır besliyor 1070'i o işlemci, bence dert edecek bir nokta değil. Adam gibi oyun yapsınlar onlar da.

Optimizasyonları adı üstünde sıkıntılı, siz de belirtiyorsunuz zaten. Bu noktada uyumlu donanımlarda değişikliğe gitmek aşırı saçma, şu an o ikiliyle en baba işlemci sömüren BF1 Online 64 kişilik sunucularda bile cayır cayır besliyor 1070'i o işlemci, bence dert edecek bir nokta değil. Adam gibi oyun yapsınlar onlar da.

Aynen adam gibi oyun yapsalar zaten sorun olmayacak. Ama yetersizler bu konuda bizde malum oyun oynuyoruz mecbur artık. Bu arada zaten Battlefield 1, Battlefield 5 tabiri yerindeyse öttürüyor benim PC onlarda sıkıntı yok. En yüksek ayarlarda bana mısın demiyor. Zaman zaman sorun olan o saydığım sık oynadığım oyunlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı