Ryzen 7 3750H 1660 Ti mı? Yoksa i7 9750H 1650'li bir laptop mu almalı?

Aslında isteğim bilgisayarın bana bir 5 yıl yetmesi. ASUS TUF 1660 Ti Ryzen7 3750H almayı düşünüyordum. Ama eğer aynı ayarlarda I5-I7 +1650 ile aynı FPS'i verecek ise 1650'ye dönebilirim.

Merhabalar, laptopum eskidiği için uzun zamandır yeni laptop bakmaktayım. Bütçem kısıtlı olduğundan belli bir fiyatın üzerine çıkamıyorum bu yüzden 2 laptop arasında kaldım. Biri Ryzen7 3750H+1660 Ti+8 GB diğeri ise i7 9750H + 1650+ 16 GB RAM.
Sizce hangisini tercih etmeliyim, şimdiden teşekkürler.

Ryzen 5 ve Ryzen 7 iki modeli kullanmış biri olarak işlemci inanın çok fark ediyor. Şu an i5 9300H kullanıyorum.

Yardımlarınız için çok sağ olun biraz daha para biriktirdim ve 2 hafta önce şu laptopu aldım.

Yeni bir marka, çok güvenilemeyeceğini biliyorum ve aslında kendimi feda etmiş gibi hissediyorum :)
şu anlık memnunum bir tek touchpad tuşları arasındaki boşluğu fazla buldum sanki her an oradan sıvı sızıp PC'yi yakabilir gibi duruyor.

Yardımlarınız için çok sağ olun biraz daha para biriktirdim ve 2 hafta önce şu laptopu aldım.

Yeni bir marka, çok güvenilemeyeceğini biliyorum ve aslında kendimi feda etmiş gibi hissediyorum :)
şu anlık memnunum bir tek touchpad tuşları arasındaki boşluğu fazla buldum sanki her an oradan sıvı sızıp PC'yi yakabilir gibi duruyor.
Hayırlı olsun. İncelemesini bekleriz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı